Sukkub lee edward

Okładka Sukkub
autor:
lee edward
wydawnictwo:
REPLIKA
data wydania:
2011
ISBN:
9788376741383

Opis

Witajcie w Lockwood, spokojnej i cichej mieścinie... gdzie sukkuby wychodzą na żer kiedy zapada zmrok. Wyuzdany seks,bezkompromisowa przemoc i niepokojąca, stara przepowiednia, która wypełni się w tym nadprzyrodzonym horrorze.
Seksowna prawniczka Ann Slavik wraca do rodzinnego miasteczka w poszukiwaniu swoich korzeni... ale znajdzie tam coś zgoła innego: śmierć, rozpustę, kanibalizm, diaboliczne tajemnice, strach, strach i jeszcze WIĘCEJ STRACHU! A dwóch zwariowanych, podążających za nią ps..ychopatów to małe piwo w porównaniu z tym, co czeka na nią w Lockwood. Sam Kaligula uklęknąłby z szacunkiem przed perwersjami, których będziecie świadkami. Ta książka przeznaczona jest dla dorosłych czytelników o mocnych nerwach.
Pisarstwo Edwarda Lee jest jak piła mechaniczna na pełnych obrotach. Jeśli podejdziesz zbyt blisko, urżnie ci nogi.
- Jack Ketchum

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Horror Groza
  Fantastyka » Beletrystyka » Horror, literatura grozy
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  Sukkub
  Recenzent: Natula
  „Żywa legenda literackiego zniszczenia. Edward Lee pisze gustownie i cholernie mocno. Czytaj jeśli się odważysz” ~ Richard Laymon Radziłabym wziąć sobie te słowa mocno do serca, bo książką o której za chwilę napiszę zawiera w sobie wszystko to co wychodzi poza ramy normalności, gnębi i dręczy ... więcej »
  „Pisarstwo Edwarda Lee jest jak piła mechaniczna na pełnych obrotach. Jeśli podejdziesz za blisko, urżnie ci nogę.” Jack Ketchum Nie miałam przyjemności zaznajomić się z wcześniejszymi dziełami Edwarda Lee. Ale odwołując się do słów Jack’a Ketchum’a dochodzę do wniosku, że wiele straciłam tak... więcej »
  Niepokój
  Recenzent: Cornelie21
  Zanim wzięłam tę książkę do rąk, przeczytałam wiele różnych opinii na jej temat i w małym stopniu wyrobiłam sobie o niej swoją opinię. Muszę przyznać, że nawet w małym stopniu nie jest ona taka sama, jak po realnym przeczytaniu. „Sukkub” sprawił, że zjeżyły mi się włosy na głowie. Ann Slavik j... więcej »
  Na tę książkę polowałam już od bardzo dawna - wiele przychylnych i pochlebnych recenzji miało wielki wpływ na mój wybór. Teraz kiedy już jestem po całej lekturze, rozumiem zachwyt poprzednich czytelników, a czas jaki poświęciłam książce jest jak najbardziej pozytywnie spożytkowany. Fani horrorów ... więcej »
  Skuszona pochlebnymi recenzjami oraz rekomendacją samego Jacka Ketchuma, którego uważam za lidera literatury grozy, sięgnęłam po "Sukkuba" Edwarda Lee. Książka niejednokrotnie mnie zaskoczyła. Poczułam i odrazę i zachwyt nad przepastną fantazją autora. Jest to powieść, która warto przeczytać, cho... więcej »
  ''Sukkub''
  Recenzent: Enigma
  ‘’Sukkub’’ Edwarda Lee przyprawił mnie o dreszcze. Ta książka ma w sobie coś specyficznego co sprawia, że nie da się jej czytać jednym tchem, konieczna jest chwila wytchnienia od tych makabrycznych i szczegółowych opisów. W istocie książka ta jest dla czytelników o mocnych nerwach. Edward Lee j... więcej »
  Sukkub
  Recenzent: candylove27
  „Żywa legenda literackiego zniszczenia. Edward Lee pisze gustownie i cholernie mocno. Czytaj, jeśli się odważysz.” ** Richard Laymon Sukkub, to moje pierwsze spotkanie z autorem. Szczerze powiedziawszy, jestem w wielkim szoku tego, co napisał. Nie wyobrażałam sobie, że jeden człowiek może m... więcej »
  Ta książka jest debiutem pisarskim Edwarda Lee. Rekomendacja na okładce obiecuje „urżnięcie nóg”. Możecie jej wierzyć. Łagodnie mówiąc książka dostarczyła mi ambiwalentnych wrażeń począwszy od zniesmaczenia, przez głębokie obrzydzenie, skończywszy na zachwycie. Czytając tę książkę jednego możec... więcej »
  Sukkub
  Recenzent: MartaAnia
  Bardzo lubię oglądać horrory, niestety takich naprawdę strasznych jest już bardzo niewiele. Większość tego co oglądam jest raczej śmieszne niż straszne, a ja z chęcią oglądnęłabym coś bardziej oryginalnego, pomysłowego, a zarazem naprawdę przerażającego. To samo tyczy się książek. Jak dotąd nie ... więcej »
  Dodali do kolekcji
  Oksa
  insomniaofsummer
  coconut
  anna.danowska
  Kobaltowa
  kasandra
  kwiatsniegu
  ZaczytanaMery
  Inne książki tego autoraAutorzy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!