Pepa w raju. Najkrótsza opowieść o miłości

Katarzyna Ryrych
Książka Pepa w raju. Najkrótsza opowieść o miłości
Książka Pepa w raju. Najkrótsza opowieść o miłości
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

O tym, że Pepa była niezwykła, wiedzieli w miasteczku wszyscy. Nie tylko Michał, zakochany w niej po uszy. Kiedy zabrakło tej dziwnej, wolnej jak ptak dziewczyny w martensach w kwiaty, świat zamarł. Poszarzał, skurczył się i zziąbł. Michał postanowił, że nie pozwoli Pepie tak po prostu odejść do raju. W tej książce opowiada swoją krótką love story.
Data wydania: 2015-09-19
ISBN: 978-83-7672-354-9, 9788376723549
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura
Seria: Plus Minus 16
Stron: 128
dodana przez: Mirko

Autor

Urodzona 26 lutego 1959 roku w Polsce

Katarzyna Ryrych, z domu Dziki – polska pisarka, poetka, nauczycielka i malarka. Córka krakowskiej poetki Alicji Pochylczuk oraz prasoznawcy i dziennikarza Sylwestra Dzikiego. Ukończyła anglistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zadebiutowała w 1981...

Książki Katarzyna Ryrych

Wszystkie książki Katarzyna Ryrych

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Pepa w raju. Najkrótsza opowieść o miłości nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pepa w raju. Najkrótsza opowieść o miłości. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}