Sick Fux

Tillie Cole
6.5 /10
Ocena 6.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka Sick Fux
Książka Sick Fux
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6.5 /10
Ocena 6.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Kiedy Ellis Earnshaw i Heathan James spotkali się jako dzieci, nie mogli być bardziej różni. Ellis była hałaśliwa i piękna — całkowicie blond włosy, promienne śmiechy i uśmiechy. Heathan był mroczny i złowieszczy oraz opętany obserwowaniem umierających rzeczy. Para stworzyła mało prawdopodobną przyjaźń, wyjątkową i dziwną. Dopóki nie zostali rozdzieleni chorym okrucieństwem innych, odseparowani na lata, oboje zamknięci w wiecznym piekle. Jedenaście lat później Heathan powraca do swojej dziewczyny. Wrócił z miejsca, z którego myślał, że nie ma powrotu. Powrócił, aby zemścić się na tych, którzy ich skrzywdzili. Czas uczynił duszę Heathana mroczniejszą, skażoną nienawiścią i żądzą krwi. Czas sp...
ISBN: 978-1-9779-8307-7, 9781977983077
Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform
Stron: 366

Autor

Tillie Cole jest dziewczyną z północy. Pochodzi z miejscowości zwanej Teesside w Wielkiej Brytani. Została wychowana w otoczeniu matki, ojca, siostry i wielu zwierząt i koni. Będąc szaloną mieszanką krwi szkockiej i angielskiej, Tillie czerpie z obu...

Książki Tillie Cole

Wszystkie książki Tillie Cole

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Polecam :)

Miałam mały problem z oceną tej książki oraz czy mi się podobała czy nie?? Jednak stwierdzam, że jednak jestem na tak. "Sick Fux" porusza trudny temat, jakim jest pedofilia. . Jest mroczna, a zarazem bardzo ciekawa. Książka wzbudza dużo emocji... Gniew, złość, a czasami obrzydzenie... Sceny są mocne i brutalne, nie jest to książka dla osób o słabych nerwach... Jednak bardzo wciąga i jest na pewno inna niż te które czytam :) Mimo, wszystko warto poznać tą historię.

@Monika_Bocwinska @Monika_Bocwinska
✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@Monika_Bocwinska
@Monika_Bocwinska 2019-06-26
Przeczytane (2019-02-04)
@lourianne
@lourianne 2019-01-22
Przeczytane (2019-01-11)

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się