Wino z Malwiną

8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 9 ocen kanapowiczów
Książka Wino z Malwiną
Książka Wino z Malwiną
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 9 ocen kanapowiczów

Opis

Nota wydawcy: W życiu Majki nareszcie wszystko się ustabilizowało. Wygląda na to, że po wielu perypetiach znalazła nie tylko swoje miejsce na ziemi, ale też miłość i przyjaźń. Ale nie jest dobrze jak jest za dobrze. Nad Uroczysko nadciągają burzowe chmury, ich pierwszym zwiastunem jest przyjazd Niem...

Nota wydawcy: W życiu Majki nareszcie wszystko się ustabilizowało. Wygląda na to, że po wielu perypetiach znalazła nie tylko swoje miejsce na ziemi, ale też miłość i przyjaźń. Ale nie jest dobrze jak jest za dobrze. Nad Uroczysko nadciągają burzowe chmury, ich pierwszym zwiastunem jest przyjazd Niem... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2012
Wydawnictwo: Wydawnictwo SOL
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Aktualnie nie ma ogłoszeń, ale 1 osoba szuka tą książkę.
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Bez bajkowego zakończenia…a gdzie tam :)

„Wino z Malwiną” Magdalena Kordel wyd. SOL rok: 2012 str. 352 Ocena: 4/6 Wino z Malwiną to kolejna, z cyklu o Uroczysku, powieść Magdaleny Kordel. Dotychczas miałam przyjemność przeczytać jedynie część pierwszą serii, w której to życie głównej bohaterki – Majki, z dnia na dzień stanęło na głowie. N... czytaj dalej »

Powró do Malowniczego

Małe miasteczka rzucają urok, szczególnie na ludzi z dużych miast, nawet gdy wcale nie należą one do metropolii. Czar spokoju, braku pośpiechu na jednych działa krócej, na innych dłużej, a są i tacy, którzy pozostają pod jego wpływem na zawsze. Co może urzekać poza oczywiście "wolniejszym" tempem ży... czytaj dalej »

Wino z Malwiną

Magdalena Kordel po raz kolejny zaprasza nas do Malowniczego, urokliwego miasteczka położonego gdzieś w Sudetach. Tym razem odwiedzamy Majkę, która zdążyła już zaaklimatyzować się w miasteczku. Jej pensjonat Uroczysko prosperuje znakomicie, a rodzimi mieszkańcy zaakceptowali ją jak swoją. Akcja ut... czytaj dalej »

✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje | Zobacz wszystkie

Twoja Opinia

Opinie
@Amarisa
@Amarisa 2019-06-06
"Powrót do Uroczyska był dla mnie niezmiernie miłym przeżyciem. Na powrót spotkałam się z moimi ulubionymi bohaterami, ale też miałam okazję poznać zupełnie nowych, którzy wnieśli sporo emocji i kolorytu w życie głównej bohaterki cyklu. Ciekawa jestem, co też jeszcze wydarzy się w jej życiu i jakież to niespodzianki czekać będą jeszcze na nią tuż za wspomnianych na samym początku zakrętem. Dlatego też z chęcią raz jeszcze zawitam do tej urokliwej miejscowości gdzieś u podnóża Sudetów, jaką jest Malownicze i towarzyszyć będę Majce oraz jej przyjaciołom i znajomych w kolejnych ich przygodach. Was tymczasem zachęcam do – o ile jeszcze tego nie zrobiliście – zapoznania się z tym cyklem, ale nie ...
serce | link
@Lirith
@Lirith 2013-05-02
Cudna książka, idealna w deszczowy majowy dzień. Jest i do śmiechu i do wzruszeń. Warto przenieść się choć na chwilę do barwnego miasteczka Malowniczego.
serce | link
PO
@pola841 2019-04-13
Przeczytane (2019-01-25)
EW
@Ewa_3 2019-01-15
@aahenio
@aahenio 2015-07-29
Przeczytane (2015-07-29)
@Katee
@Katee 2013-02-15
Przeczytane (2013-02-15)
@malineczka74 2012-10-07
Przeczytane (2012-10-07)
@sabinka.t1
@sabinka.t1 2012-09-02
@markietanka
@markietanka 2012-08-09
Przeczytane (2012-08-09)
@Sil
@Sil 2012-07-25
Przeczytane (2012-07-25)

Twórcy strony

puchar @Sil @Sil pierwsza opinia
Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

Konkurs "Mistrzyni nad mistrzyniami"
Konkurs "Mistrzyni nad mistrzyniami"
Zapraszamy na konkurs z okazji Dnia Matki
Renowacja kanapy cz.3
Renowacja kanapy cz.3
Kilka słów o nowościach w serwisie.
Dzieci psychiatryka. Dalsze losy - wywiad z Sarą Romską
Dzieci psychiatryka. Dalsze losy - wywiad z Sarą Romską
Ten wywiad jest inny od wszystkich. Miejscami trudny, ale na pewno godny uwagi.
Znajdź nas na facebooku