Kuzynki Andrzej Pilipiuk

Okładka Kuzynki
autor:
Andrzej Pilipiuk
wydawnictwo:
Fabryka Słów
data wydania:
2011
ISBN:
9788375745443

Opis

Do kości polska powieść fantastyczna.
"Tak rzadko znajduję książki, zwłaszcza z rodzimej fantastyki, które - choć w godzinę już zapomniane, w trakcie lektury i przez tę godzinę po - pozwalają znowu poczuć dziecięcą radość życia, życia jak wakacyjnej przygody, na którą wybieramy się z przyjaciółmi." - Jacek Dukaj
Takie rzeczy to tylko w Krakowie!
Młodziutka agentka CBś, Katarzyna, jej nieśmiertelna kuzynka Stanisława i serbska księżniczka, uratowana przez polskich żołnierzy, nie..umarła Monika Stiepankovic - na tropie alchemika Sędziwoja i legendy o potężnej mocy kamienia filozoficznego. Oto opowieść, w której informatyka przenika się z alchemią, sztylet z bułatowej stali spoczywa obok nabitego pistoletu, a szabli używa się równie często i łatwo, jak laptopa. Oto opowieść o przyjaźni, poświęceniu, magii i wspaniałym, królewskim mieście.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Katarzyna Kruszewska od lat pracuje dla CBŚ. Dzięki najnowszym technologiom za pomocą jednej fotografii potrafi ustalić tożsamość przestępcy. A po godzinach, za pomocą tego samego systemu próbuje ustalić miejsce pobytu jej prababki, która według rodzinnej legendy, nigdy się nie zestarzała. Stanis... więcej »
Andrzej Pilipiuk to jeden z najczęściej wznawianych polskich fantastów. Wydanie „Kuzynek” z 2014 roku, które posiadam jest już piątym, a książka ma zaledwie 12 lat. Choć sam o sobie mówi „Wielki Grafoman”, to zjednał sobie przychylność niejednego czytelnika, a jego rzesza wiernych fanów stale, re... więcej »
Dodali do kolekcji
BP
ranisz
Lilia
hazan
Arien
hotaru
neko
Tycjan
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!