W plątaninie uczuć Gargaś Gabriela

Okładka W plątaninie uczuć
autor:
Gargaś Gabriela
wydawnictwo:
Feeria
data wydania:
2012
ISBN:
9788372293077

OpisSłowa kluczowe

Niedawno miałam okazję przeczytać debiutancką powieść Gabrieli Gargaś "Jutra może nie być". Książka powaliła mnie na kolana. Zauroczyła i zachwyciła jak tylko może to zrobić mistrzowsko napisana powieść. Gdy otrzymałam propozycję recenzji kolejnej powieści tej Autorki nie wahałam się ani ch... więcej »
"W plątaninie uczuć" Gabrieli Gargaś to historia trzech kobiet po trzydziestce. Dorota jest żoną Roberta i matką dwójki urwisów, Tomka i Michasia. Dla męża poświęciła karierę zawodową i stała się przysłowiową kurą domową. A on? Znalazł sobie kochankę... Kalina od dekady związana jest z Piotrkiem,... więcej »
Przyjaźń, wielkie słowo pisane małymi literami, mające tak wiele znaczeń i barw. Niektóre przyjaźnie datują się na przedszkole i szkołę, inne zawiązują się w późniejszych czasach, nie zawsze są silne, chociaż z definicji wynika,że powinny być mocniejsze niż stal. Ludzie są jednak tylko i wyłączni... więcej »
Jakiś czas temu miałam przyjemność przeczytać debiutancką powieść Gabrieli Gargaś „Jutra może nie być”, książka pomimo kilku mankamentów bardzo mi się podobała, dlatego z wielkimi nadziejami przystąpiłam do lektury kolejnego tytuły, który wyszedł spod pióra autorki – zakochanej w życiu marzycieli... więcej »
Debiutancka powieść Gabrieli Gargaś "Jutra może nie być" zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Wiedziałam, że po kolejną książkę autorki sięgnę w ciemno, bez zastanawiania i zbędnej dociekliwości. Słowo się rzekło, a w moich rękach zagościła "W plątaninie uczuć". Dzięki niej kolejny raz zanurzyłam s... więcej »
Dzisiaj przedstawię Wam książkę, która ciekawiła mnie już od dłuższego czasu, jednak bałam się odrobinę ją czytać. Jest to powieść obyczajowa, taka życiowa, opisująca ludzką codzienność. Nie byłam pewna czy będę potrafiła ją przeczytać i co ważniejsze docenić. Ja, która tak bardzo lubię piękne r... więcej »
Dodali do kolekcji
monica
Cinnamon2901
MartaAnia
Amarisa
Busia1904
Wikcia
malineczka74
majeczka_m
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!