Bez przebaczenia Agnieszka Lingas-Łoniewska

Okładka  Bez przebaczenia
autor:
Agnieszka Lingas-Łoniewska
wydawnictwo:
Novae Res
data wydania:
2010
ISBN:
9788361194507

Opis

"Bez przebaczenia" to powieść dla tych, którzy chcą poznać siłę prawdziwej miłości. Umiejętnie prowadzona narracja, soczysty, a jednocześnie prosty w odbiorze język, niezwykle wciągająca fabuła i plastycznie kreowane postaci powodują, że czytelnik ma poczucie uczestnictwa w akcji, czuje, jakby był naocznym świadkiem występujących w książce wydarzeń. Obowiązkowa lektura dla wszystkich wrażliwych.

Gdzie kupić?

Sprzedawca Format Stan Cena
Swistak.pl - Nowe/używane -
Allegro.pl - Nowe/używane -
Inbook.pl - Nowe -

Słowa kluczowe

"Bez przebaczenia" Agnieszki Lingas-Łoniewskiej jest książką wielowątkową. Porusza wiele tematów, nie jest tylko opowieścią o uczuciu kobiety i mężczyzny, to byłoby zbyt proste określenie na to co opisuje autorka. Mił... więcej »
"Bez przebaczenia" jest książką genialnie zapowiadającej się autorki, która w swoich dziełach porusza niezwykle ważne problemy. Historia trudnego uczucia żołnierza i młodej malarki zrobiła na mnie wrażenie już od s... więcej »
Gdyby tak Edward przestał być wampirem a stał się niezwykle pociągającym żołnierzem zwanym Piotrem... Gdyby tak Bella pozostała sobą tylko imię zmieniła i nazywałaby się Pauliną.... „Zmierzch” nosiłby tytuł „Bez prz... więcej »
Agnieszka Lingas - Łoniewska, obecnie autorka czterech książek ("Bez przebaczenia", "Dirty World", "Szósty", "Zakręty losu"), zadebiutowała właśnie tą powieścią - "Bez przebaczenia". Autorka, poruszająca istotn... więcej »
Jak tylko zaczniesz czytać pochłania bez reszty:) Książka o uczuciu dwójki młodych ludzi, przeplatana różnymi wydarzeniami, które zmieniają życie bohaterów. Mimo wszystkich przeciwności walczą by ułożyć na nowo to co ... więcej »
"Bez przebaczenia"
Recenzent: archer81
recenzja będzie w formie listu Droga Espi „Bez przebaczenia” to już moje drugie spotkanie z autorką Agnieszką Lingas – Łoniewską. Jak dobrze pamiętasz wcześniej polecałam Ci „Zakręty losu” tej autorki. No i mu... więcej »
On... przystojny, honorowy i poukładany. Ona… zwariowana, z głową pełną pomysłów, młoda artystka …. Nie, nie, nie.. to już było, to zna każdy, inaczej… Czy kiedyś, kiedykolwiek… miałeś wrażenie że jesteś tykającą b... więcej »
Nie pamiętam, kiedy ostatnio jakaś książka wzbudziła we mnie tyle emocji, co „Bez przebaczenia”. I muszę tu wspomnieć, że u mnie to raczej z tym ciężko, bo nie ryczę jak bóbr czytając czy oglądając jakieś wielce wzru... więcej »
Spotkanie z tą książką było zarazem moim drugim spotkaniem z twórczością pani Agnieszki Lingas-Łoniewskiej.Zresztą zgodnie z moimi oczekiwaniami bardzo udanym :) Słów kilka o fabule : On... od dziecka interesowa... więcej »
Pierwsze spotkanie z panią Agnieszką przy okazji lektury "Zakrętów losu" nie wywarło na mnie takiego wrażenia, jak na większości czytelników. Jednak nie zrażona, postanowiłam zapoznać się z innymi dziełami autorki. Za... więcej »
Emocje, emocje i jeszcze raz emocje - tak najkrócej określiłabym prozę wrocławskiej pisarki. Proponowałabym umieścić na obwolucie jej książek ostrzeżenie: "Uwaga, Czytelniku! Nie zabieraj się za czytanie wieczorem, g... więcej »
Książka Pani Agnieszki Lingas - Łoniewskiej pt."Bez przebaczenia" bardzo mi się podobała. Historia Pauliny i Piotra tak mnie wciągnęła, że musiałam jak najszybciej przeczytać tę książkę! Autorka powoli pozwala nam ... więcej »
Książka zebrała naprawdę pokaźny worek pozytywnych recenzji, co widać po rozmaitych forach internetowych takich jak, zaczytani.pl, lubimyczytac.pl, empik.com, forumksiazki.pl czy wśród blogerów specjalizujących się w ... więcej »
Agnieszka Lingas-Łoniewska nie raz udowodniła, że z prostej historii można stworzyć niesztampową opowieść nasyconą emocjami i poruszającą najgłębsze zakamarki duszy odbiorcy. Jak sama twierdzi powieść powinna wywoływ... więcej »
Książka Agnieszki Lingas- Łoniewskiej ,, Bez przebaczenia " była pierwszą , po którą sięgnęłam i to ona zapoczątkowała moja pasję. Autorka słynie z wielowątkowej fabuły. Od kryminalnej po miłość. Historia Pauliny Litw... więcej »
Dodali do kolekcji
Kasia9
xShex
Kobaltowa
agata17ko
narratorka
arwenka2222
Sil
SlumberGirl
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
"I wtedy zaczął mówić... O jego ucieczce, która jednocześnie była pogonią, wieczną, bolesną pogonią za nią. O jego szaleńczych wyprawach zwiadowczych w czasie pobytu w Iraku i Afganistanie. O jego ciągłym nadstawianiu karku za wszystko i wszystkich. O tym, jak leżał na pustyni, patrząc w gwiazdy i trzymając narysowany przez nią portret, płakał bezgłośnie, a łzy spływały mu po policzkach i wtapiały się w stygnący piasek. O jego modlitwach, aby w końcu trafiła go jakaś pieprzona zbłąkana kula,...

Dodane przez kathrina77

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!