Temat:

Świat nieograniczonych możliwości - patronat nakanapie.pl

2010-11-17 08:37 #
Już 30.11 do księgarń trafi książka Mike'a Dooley'a "Świat nieograniczonych możliwości". Książka zostanie wydana przez Wydawnictwo Illuminatio, a nasz serwis objął patronat nad książką.

"Niemal wszystko przypomina nam o tym, że jesteśmy istotami, które niewiele mogą dokonać w tym trudnym świecie. Prawda jest jednak inna. Jesteśmy POTĘŻNYMI I NIEOGRANICZONYMI mieszkańcami wszechświata. To właśnie my tworzymy swoje rzeczywistości, swój los i szczęście. Ty także. Twoje marzenia mają w sobie większy sens, niż Ci się wydaje. Rozejrzyj się wokół i przypatrz tak zwanym ludziom sukcesu. Czy są mądrzejsi od Ciebie? Czy zasługują na więcej niż Ty? NIE. Oni po prostu żyją tak, że wszechświat zaczyna wyciągać do nich pomocną dłoń. Uwierz, że masz moc. Wszechświat tylko czeka, by Cię wesprzeć.

„Świat nieograniczonych możliwości” to swoisty przewodnik po realizacji własnych pragnień. To my jesteśmy artystami, którzy pociągnięciami pędzla nieustannie zmieniają obrazy na płótnie życia. Aby marzenie stało się rzeczywistością, trzeba tylko mocno wierzyć, spodziewać się realizacji swojego pragnienia, a nade wszystko znać prawdę o swoim miejscu we wszechświecie. Mike Dooley w swoim manifeście zapewnia, że w naszym świecie iluzji nie ma granic dla pragnień ludzkiego serca. Dzięki swojej wyobraźni możemy zaznać największego szczęścia i przeżyć głęboką miłość. Ta książka to prawda o naszych pragnieniach, to duchowe objawienie dotyczące ludzkiej natury oraz „Boskiej Inteligencji”. To także swoista instrukcja spełniania marzeń. „Świat nieograniczonych możliwości” jest dziełem, w którym zawierają się wielka mądrość oraz odpowiedzi na nurtujące nas pytania o naturę wszechświata. Książka jest wspaniałym darem złożonym wszystkim duszom, które nie wiedzą, jak żyć w świecie pełnym radości i nieograniczonych możliwości.

Dzięki tej książce dowiesz się, jak potężny jesteś, jak wiele możesz osiągnąć i jak daleko zajść.

Weź klucz do królestwa najśmielszych marzeń."
# 2010-11-17 08:37
{}
Odpowiedz
@AdamV
@AdamV
112 książek 35 postów
2010-11-17 09:40 #
Hmmm... Po lekturze "Sekretu" mam mieszane uczucia do tego typu "objawionych" mądrości ;) Ale może niektórym ludziom potrzebne jest ciągłe utwierdzanie w sile pozytywnego patrzenia na świat...

No zobaczymy, ciekaw jestem opinii pierwszych czytelników :)
# 2010-11-17 09:40
{}
Odpowiedz
2010-11-23 09:55 #
Mam dla Was "Przedmowę", może Was zachęci do sięgnięcia po książkę

"Trudno wyobrazić sobie lepszy czas niż mamy teraz, kiedy ludzkość znalazła się na rozdrożu historii, żeby poznać wreszcie prawdę o sobie i swoich zdolnościach. Ale proszę, niech nie zwiedzie Cię tytuł tej książki. Tyle samo uwagi poświęca ona poznaniu Twojego potencjału, co obowiązków. Opowiada dokładnie o tym, jak działać w ramach tych dwóch filarów, aby móc stawiać czoła wydarzeniom, które przychodzą ze świata odkrywając szanse tam, gdzie inni natrafili tylko na zamknięte drzwi. Nadszedł czas zmiany i wstrząsu: stare ustępuje miejsca nowemu, naiwność – prawdzie, a duchowość nabierze wkrótce całkowicie nowego znaczenia. Ci, którzy rozumieją, czym jest wielkość respektują swoje pasje i biorą odpowiedzialność za własne szczęście będą przewodzić w złotej erze, przy której wszystkie inne wydadzą się nic nie znaczyć. Nigdy dotąd nie było bardziej ekscytującego czasu, by żyć.

Zacząłem pisać poniższe rozdziały 1 stycznia 2001 roku jako skrypt do projektu audio, który miał się stać zalążkiem tej książki. Zaledwie kilka tygodni wcześniej ogłosiłem wśród subskrybentów mojej listy e-mailowej, że będzie ona dostępna w nadchodzącym roku kalendarzowym w formie dwunastu jednogodzinnych odcinków – poszczególne odcinki miały docierać pierwszego dnia każdego miesiąca. Byłem mocno spóźniony.

Byłem również przerażony. Zaczynałem od nowa moją karierę, tym razem jako pełnoetatowy pisarz, i nie za bardzo potrafiłem nawet wyjaśnić, dlaczego byłem zmuszony zmienić zawód poza tym oczywiście, że nie zarabiałem żadnych pieniędzy. Ale wiedziałem trochę życiu i mechanizmach nim rządzących – o naszej boskości i potędze, chwytaniu marzeń i fizycznym podążaniu za nimi.

Od tego czasu Świat nieograniczonych możliwości stał się jednym z najlepiej sprzedających się programów audio w internecie i wśród sympatyków samodoskonalenia. Będąc istotną częścią bestsellerowej książki i DVD, Sekret, przyniósł mi propozycje prelekcji na całym globie. Przyczynił się także do stworzenia Notatek od Wszechświata, codziennych e-maili, które wysyłam teraz do ponad 300 tysięcy odbiorców ze 182 krajów, przypominając im, jak wiele znaczą, jak są potężni i na jak wiele zasługują.

Po raz kolejny odkryłem, że pamięć o moim prawdziwym miejscu w życiu – czyli zrozumienie własnej roli w jego kształtowaniu okazywanie tego zrozumienia za pośrednictwem myśli, słów i czynów – wystarczy, by wszystko zmienić. Ludzie – na przekór otoczeniu, nawet jeśli nie są w stanie wytłumaczyć sobie ostatnich wydarzeń i tego, „jak mogłem narobić takiego bałaganu” – dzięki zrozumieniu życiowych prawd potrafią zaczynać wciąż od nowa, wykorzystując to, co już posiadają, wychodząc z jakiegokolwiek miejsca, w którym się znajdują, aby rzucić się naprzód i niewiarygodnie poprawić swój los.

To właśnie obiecuje Świat nieograniczonych możliwości: zrozumienie Twoich boskich mocy, mapę prowadzącą do okiełznania ostatecznej istoty bytu oraz przypomnienie nieskończonej łaski i doskonałości, które nieprzerwanie Cię otaczają. Nie musisz tłumaczyć, co Cię tu dzisiaj przywiodło – dlaczego związek się nie udał, firma nie odniosła sukcesu albo dieta nie poskutkowała. Świat nie musi być przepełniony harmonią, a politycy honorowi, abyś pojął, kim naprawdę jesteś i dostrzegł wszystkie możliwości, które bezustannie się przed Tobą otwierają. A jednak, jak to się zawsze działo w moim przypadku, kiedy zmiany już zagoszczą w Twoim życiu, rozpoczynającjego nowy rozdział, będziesz w stanie bez większych trudności spojrzeć wstecz na całe to zamieszanie poprzedzające punkt zwrotny oraz dostrzec porządek i piękno we wszystkim, co zobaczysz, jak również swoją rolę w jego tworzeniu i cel, jakiemu służyły Twoje działania."
# 2010-11-23 09:55
{}
Odpowiedz
2010-11-30 12:16 #
Książka "Świat nieograniczonych możliwości" trafiła dzisiaj do sprzedaży.

Czekamy na Wasze opinie na temat książki.
# 2010-11-30 12:16
{}
Odpowiedz
Grupa

Książki

Wszystko o książkach
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe
{}