Temat:

Zieleń szmaragdu (audiobook), Kerstin Gier - patronat nakanapie.pl

2012-02-24 10:34 #
Zieleń Szmaragdu" to trzeci tom Trylogii czasu, który właśnie trafił do sprzedaży.

Co robi dziewczyna, której właśnie złamano serce? To proste: gada przez telefon z przyjaciółką, pochłania czekoladę i całymi dniami rozpamiętuje swoje nieszczęście. Ale Gwen - podróżniczka w czasie mimo woli - musi wziąć się w garść, chociażby po to, żeby przeżyć. Nici intrygi z przeszłości także dziś splatają się w zabójczą sieć. Złowrogi hrabia de Saint Germain jest bardzo bliski swego celu: Gwendolyn musi stanąć do walki o prawdę, miłość i własne życie.

Książkę czyta Małgorzata Lewińska, która jak sama pisze - Uwielbiam tę trylogię. Uwielbiam ją za magiczne podróże, dreszcz przygody, ale chyba przede wszystkim za genialny humor. Trylogia czasu to po trosze powieści historyczne, po trosze przygodowe, trochę kryminalne, nie brak tu nawet elementów fantasy. Czerwień Rubinu, Błękit Szafiru i Zieleń Szmaragdu to także wspaniałe spektrum dawnych obyczajów, a dla miłośniczek thrillerów historycznych pretekst do przeżycia świetnej przygody. Nie ma tu supertechniki i maszyn rodem z science fiction. Jest za to przeznaczenie, odrobina realizmu magicznego i dużo tajemnic. Nie może również obyć się bez miłości. Ten wątek przepełniony jest tajemnicą, młodzieńczymi westchnieniami, ale i dojrzałości±. Trylogia czasu to ponadpokoleniowa historia dla wszystkich kobiet – dodaje aktorka.
# 2012-02-24 10:34
{}
Odpowiedz
@agacia
@agacia
64 książek · 958 postów
2012-02-27 09:11 #
Ja mam chętkę zdobycia wszystkich trzech audiobooków :-) coś w kościach czuje, ze muszę mieć ;-)
# 2012-02-27 09:11
{}
Odpowiedz
@patrylandia
@patrylandia
243 książek · 1840 postów
2012-02-27 09:22 #
Też tak sobie pomyślałam, że jak mam poznać tę trylogię, to tylko przez audio :-)
# 2012-02-27 09:22
{}
Odpowiedz
Grupa

Książki

Wszystko o książkach

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}