Avatar @kasiarz1983

Zaczytany kącik

@kasiarz1983
31 obserwujących. 11 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 4 lat. Ostatnio tutaj 2 minuty temu.
Napisz wiadomość
Obserwuj
31 obserwujących.
11 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 4 lat. Ostatnio tutaj 2 minuty temu.

Cytaty

Nie mogę żyć bez mego życia. Nie mogę żyć bez mojej duszy!
Miłość jest jak liść w lesie – czas ją zmienia, tak jak zima zmienia wygląd lasu.
Ludzie odchodzą, wspomnienia zostają.
Prawdziwej przyjaźni nie przeszkadza roztargnienie, wzrost, odstające uszy, okulary, rude włosy czy jakaś tam trisomia chromosomu.
„Czasem musimy stracić wszystko,
aby zrozumieć, co jest
najważniejsze. ”
(…) jakie to dziwne, jak bardzo można zżyć się z jednymi w tak krótkim czasie, podczas gdy z innymi całe lata nie wystarczają na wytworzenie więzi.
Ale śmierć nie chodzi na kompromisy. Nie puka do drzwi i nie pyta człowieka, czy jest na nią gotowy. Po prostu wchodzi i zabiera to, po co przyszła.
Miłości nie wolno kalać przyjaźnią. Koniec to koniec.
Bo widzisz, Jenny, aby być razem, nie trzeba mieć wspólnych zainteresowań albo podobnego stylu. Wystarczy potrafić się razem śmiać.
Najgorzej boli człowieka, jak wie, że sam sobie życie spartolił
,,Wiem, że bardzo ciężko pogodzić się z niektórymi sprawami… ale czasami nie ma innego wyjścia. Trzeba złożyć broń i zawrzeć rozejm z przeszłością, bo ciągła walka tylko pogłębi zniszczenia''.
miłości nie interesuje pesel
najtrudniejsze rozwiązania są najłatwiejsze
Oczywiście wiem, że to są dosyć odważne marzenia, ale ja się w marzeniach nie zamierzam hamować ani nic, na to ja mam po prostu zbyt szalony charakter.Jak marzyć to na całego.
Influencerzy powinni umierać online, w porze wysokiej oglądalności, lajkowani do samego końca.
Najgorsze jest to, że kiedy człowiek w coś wierzy, to potem trzyma się tego jak objawionej prawdy i nic nie jest w stanie go przekonać, że mogło być inaczej.
Człowiek ma tendencję do nadawania znaczeń wielu rzeczom albo właśnie doszukiwania się sensu w przypadkowych zjawiskach. A jeśli mamy do czynienia z silnymi emocjami, to tym mocniej to działa.
Czekają w ciszy. Niepiśmienna baba i szlachcic, co w młodości słuchał wykładów na dwóch uniwersytetach, siedzą obok siebie na gołej ziemi, równi sobie w trwodze i nadziei.
Może jestem idiota, ale nie jestem głupi.
Świat jest piękny, świat jest niezwykły, jeśli tylko ludzka ręka go nie niszczy, wiedziona pychą i chciwością.
Nie ma sprawiedliwości na tym świecie, nie ma i nigdy nie będzie. Im szybciej to zrozumiesz, tym łatwiej się w nim urządzisz.
Życie polega na wędrówce przez jego kręte i niekończące się korytarze.
Trzeba mieć na świecie kogoś, dla kogo jesteśmy centrum wszechświata.
Gęste i lepkie jak melasa powietrze utrudniało oddychanie. Przedzierali się przez opustoszałe o tej porze ulice, odprowadzani niskimi pomrukami nadchodzącej burzy.
© 2007 - 2024 nakanapie.pl