Ja, Potępiona Katarzyna Berenika Miszczuk

Okładka Ja, Potępiona
autor:
Katarzyna Berenika Miszczuk
wydawnictwo:
W.A.B
data wydania:
2012

Opis

PREMIERA KSIĄŻKI 3.10.2012

Wiktoria Biankowska, była diablica i niedoszła anielica, po raz trzeci wpada w kłopoty. A wszystko zaczyna się od białego krzyżyka na chodniku i pewnej ciężarówki z mrożonkami. Dziewczyna już sądziła, że wreszcie wszystko zaczyna się układać po jej myśli. Zdała sobie sprawę, że kocha diabła Beletha, wyzbyła się boskich mocy, a jej wielki przeciwnik Moroni został zamknięty w anielskim więzieniu. Ponadto diabeł Azazel tymczasowo nie planował niczego złowieszcz..ego, zajęty pielęgnowaniem związku z królową Kleopatrą. Życie wydawało się piękne. Do czasu, kiedy przypadkiem trafiła do Tartaru. Czy Charon, niesławny brat Śmierci, pokaże Wiktorii wyjście z labiryntu? Czy Hitler, jeden z wodzów Podziemi, zdobędzie dzięki niej władzę absolutną? Czy księżna Elżbieta Batory zawróci w głowie Azazelowi? I najważniejsze - czy Wiktoria wreszcie będzie z Belethem?

Czytelnicy o poprzedniej powieści:

Ja, diablica to powieść interesująca i wciągająca. Czyta się ją lekko i szybko, w dodatku działa na czytelnika jak magiczna pigułka na poprawę humoru. Sensacyjna akcja, poruszający romans, sceny skrzące się humorem, nawiązania do klasyki literatury - to chyba wystarczy, by polecić tę pozycję?
obliczakultury.pl

Ja, diablica to prawdziwa perełka - autorka ma lekkie pióro, ironiczne poczucie humoru i, co najważniejsze - niebanalny pomysł.
merlin.pl

Powieść bardzo dynamiczna, żadnych przestojów, ciągłe zwroty akcji, do tego mnóstwo humoru, szczypta komedii romantycznej, odrobina czarnej, trochę kryminału, duża doza piekła... Po lekturze dochodzę do wniosku, że taki jest przepis na świetną książkę! Polecam!
merlin.pl

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Wiktoria Biankowska myślała, że wszystko w końcu zaczęło się układać. Zerwała z Piotrusiem, zrozumiała, że kocha diabła Beletha, a Azazel wydawał się nawet nic nie knuć, gdyż był zajęty swoja dziewczyną Kleopatrą. Moroni siedział w anielskim więzieniu, Wiki pozbyła się boskich mocy... cud miód, m... więcej »
Była diablica, niedoszła anielica a teraz potępiona dusza czyli Wiktoria Biankowska we własnej osobie powraca w trzeciej części przygód w zaświatach. W części pierwszej Wiki trafia do piekła i staje się diablicą, w drugiej części Archanioł Gabriel próbuje zwerbować ją na anielicę a tym razem zost... więcej »
Dodali do kolekcji
erosz
Jagna666
Wiktoriaaa
Klaudek
kasandra
secretelle
arwenka2222
ttruskafka
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!