Kłębowisko żmij

Iny Lorentz
Książka Kłębowisko żmij
Książka Kłębowisko żmij
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Trudi jedzie do biskupa ze skargą na Reckendorfa, który napadł wracając do Kibitzstein kobiety i uprowadził najmłodszą córkę Marii, Hildegardę. Pielgrzymi docierają do Rzymu. Przeorysza rozpoczyna posługę, a ksiądz Giso, młodszy syn Hiltrud, wtajemnicza Falka w misję powierzoną mu przez biskupa. W Watykanie ścierają się dwa obozy: zwolenników zacieśnienia się związku papiestwa z cesarstwem poprzez ślub i koronację króla Fryderyka - do nich należą wasale wurzburskiego biskupa - oraz ich przeciwników, którym przewodzi hrabia Ercole Orsini.  
Data wydania: 2015
ISBN: 978-83-7999-027-6, 9788379990276
Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Cykl: Saga Nierządnica, tom 28
Stron: 156
dodana przez: bookkeeper

Autor

Iny Lorenz to pseudonim pary autorskiej Ingrid Klocke i Elmara Wohlratha. Już ich pierwsza książka Die Kastratin stała się w krótkim czasie bestsellerem. Natomiast prawdziwą sławę przyniosła Iny Lorentz Nierządnica, powieść historyczna zajmująca od m...

Książki Iny Lorentz

Wszystkie książki Iny Lorentz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Kłębowisko żmij aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kłębowisko żmij. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}