Szczyt obłudy

Iny Lorentz
Książka Szczyt obłudy
Książka Szczyt obłudy
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Dzięki podstępowi z Trudi w roli głównej udaje się bez problemu przejąć Teiflach. Jednak przez to Georg trafia do niewoli Fryderyka. Trudi jest rozgoryczona, gdyż oddała królowi przysługę, a jej prośba o wsparcie Kibitzsteinu nie znalazła u niego należytego posłuchu. Daje się więc namówić na zorganizowanie ucieczki, licząc, że książę Albrecht będzie dla niej łaskawszy. Georg pozbawia ją złudzeń, gdyż od początku planował ją zabić. Pyszni się nawet, że zamordował jej ojca. I tu trafia kosa na kamień.  
Data wydania: 2015
ISBN: 978-83-7999-023-8, 9788379990238
Wydawnictwo: Alex Springer Polska
Cykl: Saga Nierządnica, tom 24
Stron: 157
dodana przez: mrbiggles

Autor

Iny Lorenz to pseudonim pary autorskiej Ingrid Klocke i Elmara Wohlratha. Już ich pierwsza książka Die Kastratin stała się w krótkim czasie bestsellerem. Natomiast prawdziwą sławę przyniosła Iny Lorentz Nierządnica, powieść historyczna zajmująca od m...

Książki Iny Lorentz

Wszystkie książki Iny Lorentz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Szczyt obłudy aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Szczyt obłudy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}