Nierządnica i lekarz z Orientu

"Iny Lorentz"
Nierządnica i lekarz z Orientu
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Powrót do średniowiecznych Niemiec

Była wędrowna nierządnica i jej mąż Michał spotykają lekarza z Orientu, który skrywa mroczną tajemnicę.
Niemcy, rok 1441

Maria i Michał nie wierzą własnym oczom – przed nimi na leśnej ścieżce leży ciężko ranna młoda kobieta ze strzałą w piersi. Michał sprowadza tajemniczego orientalnego lekarza Rasula al Hakimiego, którego poznali zaledwie noc wcześniej w zajeździe. Ten ratuje życie rannej szlachciance. Tymczasem Maria i Michał zostają wciągnięci w sam środek waśni między rodami szlacheckimi, które walczą o dominację. Orientalny lekarz posiada kluczową dla rozwiązania konfliktu wiedzę. Aby zapobiec najgorszemu, Maria musi poznać sekret medyka.

Wydanie 1 - Wyd. Sonia Draga
Tytuł oryginalny: Die Wanderhure und der orientalische Arzt
Data wydania: 2023-09-27
ISBN: 978-83-8230-608-8, 9788382306088
Wydawnictwo: Sonia Draga
Kategoria: Romans historyczny
Stron: 448

Autor

"Iny Lorentz" "Iny Lorentz" Iny Lorenz to pseudonim pary autorskiej Ingrid Klocke i Elmara Wohlratha. Już ich pierwsza książka Die Kastratin stała się w krótkim czasie bestsellerem. Natomiast prawdziwą sławę przyniosła Iny Lorentz Nierządnica, powieść historyczna zajmująca od ...

Pozostałe książki:

Nierządnica Kasztelanka Testament nierządnicy Wędrowna aptekarka Córka tatarskiego chana Uciekinierka Córka nierządnicy Handlarka złotem Kastratka Płomienna narzeczona Córy grzechu Fortele nierządnicy Grudniowy sztorm Kochanica heretyka Kwietniowa burza Lipcowy deszcz Między życiem a śmiercią Miłość aptekarki Barbarzyński kraj Czarne husyckie chmury Córa płomieni Historia kołem się toczy Jeszcze dalej w nieznane Królowa bezdroży Kłębowisko żmij Między młotem a kowadłem Miłość kontra polityka Najstarszy zawód świata Nareszcie w domu Niekończąca się niedola Niepokorna husarka Nierządnica i lekarz z Orientu Nierządnica i mniszka Pielgrzymka Pierwsza misja Powrót z zaświatów Prawdziwe oblicze ukochanego Promyk nadziei Przyczajona tygrysica Pułapka w Konstantynopolu Róża Asturii Skutki uboczne Smak zemsty Spisek Spotkanie po latach Szczyt obłudy Szczęście trwa tak krótko Sąsiedzkie potyczki Ucieczka Utracona pamięć W niewoli W nieznane Wanderhure Wygrana wojna Zamachowcy i porywacze
Wszystkie książki "Iny Lorentz"

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Nierządnica i lekarz z Orientu? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Nierządnica i lekarz z Orientu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat