Ucieczka

Iny Lorentz
Książka Ucieczka
Książka Ucieczka
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Maria święcie wierzy, że Michał wciąż żyje. Gdy palatyn chce ją ponownie wydać za mąż, postanawia w przebraniu markietanki ruszyć w drogę do cesarskiego wojska, by odnaleźć męża. Zabiera ze sobą roczną Trudi, by również ją uchronić przed zakusami palatyna, a Hiltrud i Tomasz dają jej do pomocy swego pierworodnego Michasia. W Norymberdze Maria spotyka kalekiego Timo, dawnego giermka Michała, lecz nie dowiaduje się niczego nowego. Musi zatem ruszyć z wojskiem dalej, aż do Czech, na terytorium wroga.  
Tytuł oryginalny: Die Wanderhure
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-7999-008-5, 9788379990085
Wydawnictwo: Alex Springer Polska
Cykl: Saga Nierządnica, tom 9
Stron: 156
dodana przez: mrbiggles

Autor

Iny Lorenz to pseudonim pary autorskiej Ingrid Klocke i Elmara Wohlratha. Już ich pierwsza książka Die Kastratin stała się w krótkim czasie bestsellerem. Natomiast prawdziwą sławę przyniosła Iny Lorentz Nierządnica, powieść historyczna zajmująca od m...

Książki Iny Lorentz

Wszystkie książki Iny Lorentz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Ucieczka aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ucieczka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}