Miłość kontra polityka

Iny Lorentz
Książka Miłość kontra polityka
Książka Miłość kontra polityka
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Falko ratuje córkę Orsiniego, Francescę, przed gwałtem. Dzięki temu udaje mu się zapomnieć o miłości do przeoryszy, a i panna ulega jego urokowi. Orsini zaprasza go kilka razy do siebie, by wyrazić wdzięczność, a przy okazji wyciągnąć przydatne informacje z wrogiego domu. Giso obawia się o życie Falka i usiłuje mu wytłumaczyć, jak niebezpieczną grę podjął, wplątując się w romans z Francescą. Tymczasem Maria dowiaduje się o miejscu pobytu Hildegardy i wymyśla podstęp, który ma doprowadzić do jej uwolnienia bez przelewu krwi.  
Data wydania: 2015
ISBN: 978-83-7999-028-3, 9788379990283
Wydawnictwo: Alex Springer Polska
Cykl: Saga Nierządnica, tom 29
Stron: 156
dodana przez: Mirko

Autor

Iny Lorenz to pseudonim pary autorskiej Ingrid Klocke i Elmara Wohlratha. Już ich pierwsza książka Die Kastratin stała się w krótkim czasie bestsellerem. Natomiast prawdziwą sławę przyniosła Iny Lorentz Nierządnica, powieść historyczna zajmująca od m...

Książki Iny Lorentz

Wszystkie książki Iny Lorentz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Miłość kontra polityka? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Miłość kontra polityka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}