W niewoli

Iny Lorentz
Książka W niewoli
Książka W niewoli
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Po dezercji sporej części swego wojska cesarz zarządza odwrót. Rycerz Falko, dawny podkomendny i śmiertelny wróg Michała, wykorzystuje zamęt, by zgwałcić Martę. Udaje jej się ujść z życiem, lecz zaraz potem wpada w ręce husytów. Ponownie unika śmierci, gdy przekazuje im relację o męczeństwie Jana Husa, które widziała w Konstancji. Mimo niewoli Marta wciąż ma nadzieję na odnalezienie męża i modli się, by Trudi i Michaś byli bezpieczni pod opieką Czarnej Ewy z cesarskiego taboru. Niestety, wkrótce Ewa znów zabiera dzieci do Czech, podążając za oddziałem wysłanym na odsiecz hrabiemu Sokolnemu.  
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-7999-009-2, 9788379990092
Wydawnictwo: Alex Springer Polska
Cykl: Saga Nierządnica, tom 10
Stron: 154
dodana przez: katapika

Autor

Iny Lorenz to pseudonim pary autorskiej Ingrid Klocke i Elmara Wohlratha. Już ich pierwsza książka Die Kastratin stała się w krótkim czasie bestsellerem. Natomiast prawdziwą sławę przyniosła Iny Lorentz Nierządnica, powieść historyczna zajmująca od m...

Książki Iny Lorentz

Wszystkie książki Iny Lorentz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę W niewoli? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka W niewoli. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}