Utracona pamięć

Iny Lorentz
Książka Utracona pamięć
Książka Utracona pamięć
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Rodzina von Banzenburg przejmuje urząd kasztelański w Rhinsobern, jednocześnie informując Marię o śmierci Michała. Traktując wdowę podle i rozkradają jej dobra. Udaje jej się uciec do zagrody Hiltrud, by tam urodzić córkę. Mąż Hiltrud jedzie ze skargą do palatyna i uzyskuje korzystny dla Marii wyrok. Tymczasem Michał wraz ze swoimi gnębionymi przez husytów wybawcami opuszcza ich prowizoryczną kryjówkę i trafia na zamek wiernego cesarzowi hrabiego Sokolnego. Niestety rycerz całkowicie utracił pamięć, nowi przyjaciele nazywają go więc Franciszkiem.  
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-7999-007-8, 9788379990078
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Cykl: Saga Nierządnica, tom 8
Stron: 156
dodana przez: bookkeeper

Autor

Iny Lorenz to pseudonim pary autorskiej Ingrid Klocke i Elmara Wohlratha. Już ich pierwsza książka Die Kastratin stała się w krótkim czasie bestsellerem. Natomiast prawdziwą sławę przyniosła Iny Lorentz Nierządnica, powieść historyczna zajmująca od m...

Książki Iny Lorentz

Wszystkie książki Iny Lorentz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Utracona pamięć nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Utracona pamięć. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}