Między życiem a śmiercią

Iny Lorentz
Książka Między życiem a śmiercią
Książka Między życiem a śmiercią
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Maria, bogobojna córka bogatego kupca z Konstancji, jest przestraszona i niepewna, gdy ojciec chce ją wydać za mąż za prawnika Ruppertusa, nieślubnego syna hrabiego von Kielburga. Nie spodziewa się jednak, że narzeczony podstępnie oskarży ją o nierząd, by zagarnąć pokaźny majątek jej ojca. Zgwałcona, osądzona, wychłostana i wygnana z miasta, błąka się bez celu i nadziei na lepsze jutro. Tymczasem Michał, ubogi syn szynkarza, przyjaciel Marii z dzieciństwa, postanawia uciec z domu surowego ojca i podążyć za nią, by jej pomóc.  
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-7999-000-9, 9788379990009
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Cykl: Saga Nierządnica, tom 1
Stron: 157
dodana przez: bookkeeper

Autor

Iny Lorenz to pseudonim pary autorskiej Ingrid Klocke i Elmara Wohlratha. Już ich pierwsza książka Die Kastratin stała się w krótkim czasie bestsellerem. Natomiast prawdziwą sławę przyniosła Iny Lorentz Nierządnica, powieść historyczna zajmująca od m...

Książki Iny Lorentz

Wszystkie książki Iny Lorentz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Między życiem a śmiercią? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Między życiem a śmiercią. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}