Skutki uboczne

Iny Lorentz
Książka Skutki uboczne
Książka Skutki uboczne
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Obie kochanki Falka zachodzą w ciążę. Chcąc uniknąć plotek, wyjeżdżają z Rzymu w ustronne miejsce, by tam urodzić. Falko tęskni za nimi, lecz poświęca się służbie dla króla Fryderyka, który już zmierza do Rzymu. Ksiądz Luciano powiadamia rycerza o ciąży przeoryszy u nakłada na niego obowiązek opieki nad dzieckiem. Póki co do Rzymu przyjeżdża starszy brat Gisa, Michał, należący do straży króla strzegącej cesarskich regaliów. Razem z przyjaciółmi usiłuje dowiedzieć się czegoś więcej o niebezpieczeństwach czyhających w Rzymie na Fryderyka.  
Data wydania: 2015
ISBN: 978-83-7999-030-6, 9788379990306
Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Cykl: Saga Nierządnica, tom 31
Stron: 154
dodana przez: Mirko

Autor

Iny Lorenz to pseudonim pary autorskiej Ingrid Klocke i Elmara Wohlratha. Już ich pierwsza książka Die Kastratin stała się w krótkim czasie bestsellerem. Natomiast prawdziwą sławę przyniosła Iny Lorentz Nierządnica, powieść historyczna zajmująca od m...

Książki Iny Lorentz

Wszystkie książki Iny Lorentz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Skutki uboczne aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Skutki uboczne. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}