najnowsze opinie kanapowiczów

3.05.2024
Dla filmowców książka godna uwagi.
Jeśli chcesz dowiedzieć się o niej więcej zaprasza do obejrzenia krótkiej wideo recenzji:
3.05.2024
PRACA NAD FILMEM to kopalnia inspiracji. A to wszystko przyda ci się, jeśli chcesz tworzyć własne filmy, nawet jeśli są to tylko krótkie filmiki na Social Media.
3.05.2024
Obowiązkowa lektura dla osób chcących zgłębić tajniki operatorskie.
Zapraszam na krótką wideo recenzję:
3.05.2024
Książka SZPITAL DLA PSYCHOPATÓW to ważna lekcja o ludzkiej naturze. Pokazuje, że nawet najgorsze zło może tkwić w człowieku, którego na pierwszy rzut oka trudno odróżnić od innych.
3.05.2024
Zastanawialiście jak wygląda świat z perspektywy osoby chorej na schizofrenię? Jakie to uczucie słyszeć głosy, widzieć halucynacje i czuć się jak w innym świecie? Dowiecie się tego wszystkiego z książki "Byłam po drugiej stronie lustra":
3.05.2024
“Tak mówi o sobie ojciec. Ale ja wiem, że się myli, bo jestem dorosła znacznie dłużej niż on, całe swoje życie jestem dorosła, tak jak on całe swoje życie nie jest.”

Nie tylko niedorosły, lecz przede wszystkim zadufany i zapatrzony w siebie ojciec, któremu rodzicielstwo znudziło się już po kil...
PA
@Park2Read
3.05.2024
"Świat nie jest czarno - biały."

2019
Alicja Mort szuka w barze konkretnego mężczyzny. Znalezionego przez nią na FB.
Wydawać by się mogło, że jest dziewczyną do towarzystwa. Nic bardziej mylnego.
Jest żoną Jacka i ... prywatnym detektywem ds. zdrad małżeńskich.
Pewnego dnia otrz...
ME
@menia71
3.05.2024
"Trze­ba mieć w życiu coś sta­łego, coś, co bę­dzie naszą latar­nią wśród życio­wych zawi­ro­wań. Osto­ją, która daje poczu­cie sta­bi­li­za­cji i bez­pie­czeń­stwa."

Tak trudno odciąć się od przeszłości, zapomnieć i wymazać z pamięci to, co nas dotknęło. Wspomnienia bolą, uwierają, ranią pomimo upływu czasu. Bolesne ...
3.05.2024
Wiesz, że SNY to ścieżka do poznania siebie?
Freud uważał, że sny to nie tylko bezsensowne przypadkowe obrazki, ale ukryte wiadomości pochodzące z naszej nieświadomości.
3.05.2024
Książka, która pozwala zrozumieć świat oczami chorego.
Zapraszam do obejrzenia krótkiej wideo recenzji:
3.05.2024
Czy klonowanie to właściwy sposób na ocalenie ludzkości?
Zapraszam na krótką wideo recenzje:
3.05.2024
BIELSZY ODCIEŃ ŚMIERCI jest idealną pozycją dla osób, które szukają mrocznego i wciągającego kryminału, który pochłania na wiele godzin.
3.05.2024
Czy przeżyłeś kiedyś przygodę, która przewróciła Twoje życie do góry nogami?
Taką przygodę przeżył autor książki Thompson aka Raoul Duke, oraz jego adwokat Doktor Gonzo. Aby poznać niezapomniane wybryki bohaterów zapraszam do krótkiego wideo:
3.05.2024
Czy 'sztuczne szczęście' może być prawdziwym szczęściem?
Zapraszam na krótką recenzję książki:
3.05.2024
Czy udaje Ci się osiągnąć wewnętrzny spokój i harmonie?
Książka przypomina nam, że szczęście nie zależy od materialnych rzeczy, ale od wewnętrznego spokoju i harmonii.
3.05.2024
W swojej autobiograficznej powieści "Na dnie w Paryżu i Londynie" Orwell opisuje brutalną rzeczywistość życia na marginesie społeczeństwa. Po więcej informacji zapraszam na krótką wideo recenzje książki:
3.05.2024
Czy czujesz, że tkwisz w rutynie i nie masz czasu na to, co naprawdę cię interesuje?
Aby dowiedzieć się więcej o książce zapraszam na krótką wideo recenzje:
3.05.2024
Kim jesteśmy, i czym dla nas jest tożsamość?
Kolejna ciekawa pozycja Philipa K. Dicka.
Zapraszam do krótkiej wideo recenzji:
3.05.2024
Jeśli mieliście styczność z innymi książkami autora, to ta pozycja również Was nie zawiedzie. Czy warto ją przeczytać?
Mam nadzieję, że ta krótka wideo recenzja pomoże Ci podjąć decyzję:
3.05.2024
Asimov ma w swoim dorobku o wiele ciekawsze dzieła.
Zapraszam na krótką wideo recenzję książki:
3.05.2024
Czy roboty kiedyś staną się tak inteligentne, że będą mogły nam zagrozić? Jakie są granice sztucznej inteligencji?
3.05.2024
Najciekawsze jest to, że patrząc na każdego pisarza, a w tym przypadku pana Alka, to ma wypisane na twarzy w zadziornych radosnych oczach, że jak się go odbiera, to taki klimat znajdziecie wewnątrz książki. To zawsze się sprawdza. Tam gdzie radość, tam ciągną tłumy, bo świat pragnie być szczęśliwy, tylko ludzie nie wiedzą od czego mają się zab...
3.05.2024
Kto z nas nie śnił o ty, aby wyrwać się codziennego życia i przeżyć niezapomnianą przygodę.
Niekiedy przygoda życia, szybko zamienia się w koszmar. O tym przekonali się bohaterowie książki "Dżungla. Marzenie, które stało się koszmarem". Po więcej informacji zapraszam do krótkiego wideo:
3.05.2024
Masz tylko jedną osobowość, czy może w środku ciebie kryje się wiele różnych osób?