Zabawki diabła Anna Kańtoch

Okładka Zabawki diabła
autor:
Anna Kańtoch
wydawnictwo:
Fabryka Słów
data wydania:
2009
ISBN:
9788375740431

Opis

SPRZEDAŻ OD 30-10-2009! "Z archiwum X" w świecie powozów i naftowych lamp Sześć zagadkowych opowieści, których finału ani się domyślasz. Na tropie tajemniczych wydarzeń - lekarz, który porzucił medycynę dla magii i demonologii. Domenic Jordan to jedna z bardziej intrygujących postaci polskiej fantastyki. Właśnie tak wyglądałby Sherlock Holmes, gdyby musiał żyć w świecie, w którym sprawcami zbrodni mogą być duchy czy siły nieczyste. Marcin Mroziuk, Wirtualna Polska "Zabawki diabła" mają to, czeg..o książce potrzeba - fabułę przykuwającą uwagę czytelnika i potężny ładunek emocji, który nie pozostawia go obojętnym. Eryk Remiezowicz, Magazyn Esensja Mrok i atmosfera tajemnicy jakby żywcem wzięte z Edgara Allana Poe i złagodzone nieco kobiecą dłonią uzbrojoną w pióro. Gabriel W. Kamiński, Portal Księgarski

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Opowiadania
  Fantastyka » Beletrystyka » Fantasy
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Opowiadanie polskie
  Pierwszy raz spotkałam się z twórczością Anny Kańtoch w zbiorze opowiadań Epidemie i Zarazy, którego nie doczytałam do końca, ale niektóre nazwiska autorów zostały zarejestrowane gdzieś w mojej głowie. Kilka tygodni później z polecenia znajomej w moje ręce trafiła książka Diabeł na wieży z ekscen... więcej »
  Zabawki Diabła
  Recenzent: Amras
  Dlaczego zdecydowałem się kupić tę książkę? Trudno wyjaśnić. W tym czasie w empiku była promocja 3 książki w cenie 2 i zastanawiałem się czy nie skorzystać z tej promocji. Jednak zdecydowałem się pójść do jednej z tanich księgarń w Krakowie i, ku mojemu szczęściu, udało mi się kupić trzy książki... więcej »
  Dodali do kolekcji
  Souris
  Llostris
  mcmarcus
  Theodozy
  zosiapw
  Laeljel
  DamSon
  MissMorte
  Inne książki tego autoraAutorzy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!