Bez śladu Linwood Barclay

Okładka Bez śladu
autor:
Linwood Barclay
wydawnictwo:
ŚWIAT KSIĄŻKI
data wydania:
2009
ISBN:
9788324709700

Opis

Czyta się jednym tchem ? Michael ConnellyZaskoczenie zapiera dech w piersiach ? Robert CraisNie można się oderwać ? Joseph FinderJeśli lubicie Cobena, polubicie Barclaya ? Peter RobinsonThriller. Niebywała historia tajemniczego zniknięcia rodziny ? majstersztyk sensacyjny, obyczajowy i psychologiczny. Pewnego dnia czternastoletnia Cynthia budzi się w pustym domu. Nie ma mamy, ojca ani starszego brata: jakby się rozpłynęli! Poszukiwania nie przynoszą rezultatu, mija dwadzieścia pięć lat. I nagle d..o dorosłej już Cynthii, wciąż walczącej z traumą i bojącej się histerycznie utraty męża i córeczki, przychodzi list. Wydaje się bezsensowny, ale jest jakimś śladem... Wstrząsająca opowieść o tym, jak słabo znamy innych, zwłaszcza naszych bliskich.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Rewelacja czyta się z wielką przyjemnością, no i duży plus, że książka inna niż wszystkie.Zaskakująca...Poprostu chce się czytać więcej »
Przeczytałam tę książkę do końca, aby się przekonać, czy mam rację typując przestępców - czasami tak mam i nie mogę tego zwalczyć... Poza tym na okładce pojawiły się słowa zachwytów autorstwa Joanny Chmielewskiej, co uznałam za wystarczającą rekomendację. Historia dziewczyny, która traci blisk... więcej »
Dodali do kolekcji
jotgol
pacia60
Carlotta
CupOfLove
EvangelinDillariss
MalyMol
Martin
sol
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!