Desperacja Stephen King

Okładka Desperacja
autor:
Stephen King
wydawnictwo:
Albatros
data wydania:
2011
ISBN:
9788376592732

Opis

Górnicze miasteczko Desperacja, położone w odludnej części środkowej Newady, staje się miejscem niezwykłych, przerażających wydarzeń. Niegdyś kipiące życiem, od pewnego czasu sprawia wrażenie opuszczonego przez mieszkańców. Zostały tylko kojoty, skorpiony i myszołowy... oraz miejscowy policjant Collie Entragian, mianujący się jedynym przedstawicielem prawa na zachód od Pecos, który patroluje przebiegającą obok drogę nr 50. Podróżni, jacy trafili tu zrządzeniem losu, a wśród nich rodzina Carverów ..i jadący 700-funtowym harleyem sławny pisarz Johnny Marinville, nigdy nie dotrą do celu swojej podróży, a ich przeznaczeniem będzie poznać prawdziwy sens słowa "desperacja".

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Sensacja Thriller
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  Stephen King jest mistrzem w tworzeniu makabry, porywa się na to, o czym inni twórcy grozy zapewne nawet nie mają odwagi myśleć. Jest słownym żonglerem, bawi się wyrazami, nadaje im sens (a czasem go pozbawia), starszy, śmieszy, zadziwia. Swoje niesamowite pomysły z lekkością godną podziwu pot... więcej »
  Na świecie istnieje wiele ludzi, których uważamy za szczęściarzy, lecz spotykamy też takich, którzy mają wielkiego pecha. Często zadajemy sobie pytanie czym jest spowodowane to, że jedni potrafią znaleźć 50 złotych na chodniku, a drudzy zgubić portfel. Zazwyczaj nikt na tego typu pytania nie potr... więcej »
  Dodali do kolekcji
  Immora_Fray
  wredna_suka
  kmita
  hotaru
  Patryka
  hukume
  gumslee
  Pinkberry
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!