Dom sióstr Charlotte Link

Okładka Dom sióstr
autor:
Charlotte Link
wydawnictwo:
Sonia Draga
data wydania:
2011
ISBN:
9788375083354

Opis

Wyjazd na Boże Narodzenie do Yorkshire, krainy wyżynnych torfowisk w północnej Anglii, miał być prezentem urodzinowym i ostatnią próbą uratowania rozpadającego się małżeństwa. Jednak od początku Barbarze i Ralphowi Ambergom nic się nie układa. Już od pierwszej nocy wynajęta przez nich posiadłość Westhill House zostaje odcięta od świata z powodu śnieżycy. Barbara, myszkując po domu, natrafia niespodziewanie na zapiski byłej właścicielki posiadłości, Frances Gray. Ich lektura ożywia niezwykłą histo..rię sprzed pięćdziesięciu lat. Zagłębiając się w aurę miłości, nienawiści, pogardy i tęsknoty za wolnością, Barbara zaczyna poznawać własną duszę i dojrzewa do najważniejszej decyzji. Decyzji, która nie tylko zmieni jej życie, ale będzie zarazem dopełnieniem losu Frances Gray.
Doskonały thriller psychologiczny ?niemieckiej królowej kryminałów?!

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Barbara i Ralph są tak pochłonięci pracą, że coraz bardziej się od siebie oddalają. Ich małżeństwo właściwie wisi na włosku. Szansą na odbudowanie między nimi relacji i odnalezienie dawnego uczucia ma być wspólne spędzenie Bożego Narodzenia w niewielkim, położonym na odludziu domostwie w północne... więcej »
"Dom sióstr" to książka bardzo interesująca, wciągająca swoją historią, zaskakująca, książka która posiada elementy thrillera jak i kryminału. Rozpoczyna się pod koniec roku 1996, jednak w trakcie czytania książki przenosimy się w czasy przed i w trakcie trwania pierwszej wojny światowej. Poznaj... więcej »
Sięgnęłam po tą książkę, ponieważ zachęcił mnie opis na okładce. Przeczytałam również wiele pozytywnych recenzji o tej pozycji na innych portalach. Oprócz tego powieść jest z gatunku literackiego, który bardzo lubię. Główni bohaterowie "Domu sióstr" to niemiecka para, która chcąc ratować swoj... więcej »
Dodali do kolekcji
jotgol
margo22
kultur-alnie
Kasiasnoopy
magda87
kwiatsniegu
panika0
kofi
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!