Dziewiętnaście minut Jodi Picoult

Okładka Dziewiętnaście minut
autor:
Jodi Picoult
wydawnictwo:
ISBN:
9788389325334

OpisSłowa kluczowe

Jodi pokazała po raz kolejny, na co ją stać. W swoich książkach podejmuje niesamowicie ważne i poważne sprawy dotyczące każdego społeczeństwa i zawsze wywiązuje się z nich mistrzowsko. Ja czytam książki pani Picoult z wielką przyjemnością, bo wiem, że zawsze czeka mnie coś ekstra, jakaś zaskakują... więcej »
Dziewiętnaście minut to mało. Mniej niż godzina, ale więcej niż kwadrans. Dla nas mijające niepostrzeżenie sekunda po sekundzie. Ale kiedy twoje życie jest zagrożone, kiedy dzieje się coś, co na zawsze zmieni bieg historii, dziewiętnaście minut - to wieczność. Peter jest zwykłym dzieciakiem j... więcej »
Prześladowanie rówieśnicze to problem, z którym zetknęła się chyba większość z nas. Jedni padli ofiarą tego zjawiska, inni je zaobserwowali, a jeszcze inni jedynie o nim usłyszeli. Nie znajdzie się jednak raczej osoba, która nie miała z tym żadnej styczności. Dzieciaki, które przez swoją inność s... więcej »
Twórczość Jodi Picoult nie jest mi obca. Do tej pory wydała już kilkanaście książek obyczajowych przetłumaczonych na język polski, które cieszą się wśród czytelników niesłabnącym zainteresowaniem. Sama chciałabym kiedyś zebrać całą kolekcję powieści autorki, dlatego też tym chętniej skusiłam się ... więcej »
W dziewiętnaście minut można zrobić perfekcyjny makijaż na wieczorną randkę. W dziewiętnaście minut posprzątasz swój pokój. W dziewiętnaście minut zrobisz zakupy w supermarkecie. W dziewiętnaście minut nauczysz się wiersza. W dziewiętnaście minut zdążysz pokłócić się z przyjaciółką. W dziewiętnaś... więcej »
Dodali do kolekcji
jotgol
Roselle
oktawia123
Literaturka1988
sania
arwenka2222
zDEPPtana
CrazyMelone
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!