Fight Club Chuck Palahniuk

Okładka Fight Club
autor:
Chuck Palahniuk
wydawnictwo:
Niebieska studnia
data wydania:
2007
ISBN:
9788392151241

Opis

- Pierwsza zasada klubu walki to nie rozmawiać o klubie walki - wykrzykuje Tyler. - Druga zasada klubu walki - krzyczy Tyler - to nie rozmawiać o klubie walki. [...] Tyler stoi pod jedyną lampą w popółnocnych ciemnościach w pełnej mężczyzn piwnicy i wylicza pozostałe reguły: dwóch mężczyzn, jedna walka, jedna walka na raz, boso i bez koszul, walka trwa do skutku. - I siódma zasada - krzyczy Tyler - jeżeli to jest twoja pierwsza noc w klubie, to musisz walczyć.

Słowa kluczowe

Majstersztyk
Recenzent: Wilczex
Kto jeszcze nie oglądał filmu? Nie ma chyba takich osób... Ja widziałam go dawno temu, kiedy jeszcze na moich skroniach nie było śladu siwizny, a łydki nie trzęsły się przy każdym kroku... Zapamiętałam go jako świetny film, co skłoniło mnie do sięgnięcia po wersję pisaną. Teraz muszę go sobie od... więcej »
Fight Club
Recenzent: Ameliie
„Nie jesteście pięknymi i niepowtarzalnymi płatkami śniegu. Jesteście taką samą gnijącą materią organiczną jak wszyscy inni i my wszyscy jesteśmy częścią tej samej kupy kompostowej. Nasza kultura uczyniła nas wszystkich jednakowymi. Nikt nie jest już naprawdę biały, ani czarny, ani bogaty. Wszysc... więcej »
Dodali do kolekcji
mpaquerette
sowkachoinowka
Immora_Fray
apolonia
wredna_suka
threewitches
Nosane
Karinn
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!