Jedyna szansa Harlan Coben

Okładka Jedyna szansa
autor:
Harlan Coben
wydawnictwo:
Albatros
data wydania:
2011
ISBN:
9788376592671

Opis

"Kiedy trafiła mnie pierwsza kula, pomyślałem o swojej córce..." Tym mocnym akcentem zaczyna się powieść Cobena - i dalej akcja toczy się w lawinowym tempie. Chirurg plastyczny Marc Seidman - człowiek, który nie miał wrogów - zostaje postrzelony we własnym domu i zapada w śpiączkę. Po kilkunastu dniach budzi się w szpitalu i dowiaduje się, że jego żona nie żyje, a sześciomiesięczna córka Tara zniknęła bez śladu. Policja podejrzewa go o udział w zbrodni. Otrzymawszy pocztą żądanie zapłaty okupu w ..wysokości dwóch milionów dolarów, Marc reaguje jak praworządny obywatel - informuje FBI. Pieniądze zostają przekazane, lecz porywacze nie oddają dziecka. Mija osiemnaście miesięcy, śledztwo utyka w martwym punkcie. Nieoczekiwanie porywacze ponownie nawiązują kontakt. Marc jest gotów na wszystko, by odnaleźć Tarę...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Marka : Coben
Recenzent: funcia
Jestem świeżo po lekturze . Coben to marka , po której spodziewać się możemy jednego - kolejnej schematycznej powieści. Ktoś znika , rozpoczynają się dramatyczne poszukiwania , a w ich trakcie autor gmatwa wszystko tak bardzo , że zakończenie zaskakuje nas zupełnie . Może komuś to przeszkadza ,al... więcej »
Budzisz się w szpitalu. Pamiętasz tylko, że zostałeś postrzelony. Twoja żona nie żyje, a Twoja ukochana córeczka została porwana. Co tak naprawdę się wtedy wydarzyło? Co jest nie tak z Twoją pamięcią? Po kilku dniach dostajesz telefon z żądaniem okupu. Twoim zdaniem najlepiej byłoby zawiadomić po... więcej »
Jedyna szansa
Recenzent: Aly102
Już po raz kolejny w moich rękach znalazła się jedna z powieści autorstwa króla kryminału. Z wielką chęcią sięgnęłam po nią widząc w sklepie bardzo niską cenę, jednocześnie już od dawna czując przesyt przeciętnymi powieściami dla nastolatek. Jeszcze bardziej zaintrygowało mnie zdanie widniejące n... więcej »
Z twórczością Cobena spotkałam się przy książce pt. " Krótka piłka " i zaciekawiła mnie do tego stopnia, że zaczęłam czytać jego inne powieści i tak się stało, że stałam się takim małym fanem jego twórczości. Była to ostatnia powieść Harlana w bibliotece, której nie przeczytałam, więc do dzieła! ... więcej »
Dodali do kolekcji
jotgol
narsila
Immora_Fray
katarinalukasiak
lutharien
zosiulek
sabriel89
Aklime
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Nie jestem najszybszym z dwunogich stworzeń. Zapewne nie byłbym nawet najszybszym z jednonogich.

Dodane przez dona35

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!