Jedyna szansa Harlan Coben

Okładka Jedyna szansa
autor:
Harlan Coben
wydawnictwo:
Albatros
data wydania:
2011
ISBN:
9788376592671

Opis

"Kiedy trafiła mnie pierwsza kula, pomyślałem o swojej córce..." Tym mocnym akcentem zaczyna się powieść Cobena - i dalej akcja toczy się w lawinowym tempie. Chirurg plastyczny Marc Seidman - człowiek, który nie miał wrogów - zostaje postrzelony we własnym domu i zapada w śpiączkę. Po kilkunastu dniach budzi się w szpitalu i dowiaduje się, że jego żona nie żyje, a sześciomiesięczna córka Tara zniknęła bez śladu. Policja podejrzewa go o udział w zbrodni. Otrzymawszy pocztą żądanie zapłaty okupu w ..wysokości dwóch milionów dolarów, Marc reaguje jak praworządny obywatel - informuje FBI. Pieniądze zostają przekazane, lecz porywacze nie oddają dziecka. Mija osiemnaście miesięcy, śledztwo utyka w martwym punkcie. Nieoczekiwanie porywacze ponownie nawiązują kontakt. Marc jest gotów na wszystko, by odnaleźć Tarę...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Marka : Coben
Recenzent: funcia
Jestem świeżo po lekturze . Coben to marka , po której spodziewać się możemy jednego - kolejnej schematycznej powieści. Ktoś znika , rozpoczynają się dramatyczne poszukiwania , a w ich trakcie autor gmatwa wszystko tak bardzo , że zakończenie zaskakuje nas zupełnie . Może komuś to przeszkadza ,al... więcej »
Budzisz się w szpitalu. Pamiętasz tylko, że zostałeś postrzelony. Twoja żona nie żyje, a Twoja ukochana córeczka została porwana. Co tak naprawdę się wtedy wydarzyło? Co jest nie tak z Twoją pamięcią? Po kilku dniach dostajesz telefon z żądaniem okupu. Twoim zdaniem najlepiej byłoby zawiadomić po... więcej »
Jedyna szansa
Recenzent: Aly102
Już po raz kolejny w moich rękach znalazła się jedna z powieści autorstwa króla kryminału. Z wielką chęcią sięgnęłam po nią widząc w sklepie bardzo niską cenę, jednocześnie już od dawna czując przesyt przeciętnymi powieściami dla nastolatek. Jeszcze bardziej zaintrygowało mnie zdanie widniejące n... więcej »
Z twórczością Cobena spotkałam się przy książce pt. " Krótka piłka " i zaciekawiła mnie do tego stopnia, że zaczęłam czytać jego inne powieści i tak się stało, że stałam się takim małym fanem jego twórczości. Była to ostatnia powieść Harlana w bibliotece, której nie przeczytałam, więc do dzieła! ... więcej »
Dodali do kolekcji
jotgol
narsila
Immora_Fray
katarinalukasiak
lutharien
zosiulek
sabriel89
Aklime
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
(…) ludzie uważają mnie za bohatera, który poświęcił się dla innych. Powiem wam prawdę. Ludzie, którzy pracują dla innych, zwykle są egoistami. Nie chcemy poświęcać naszych marzeń. Nie wystarcza nam praca, która zapewnia byt rodzinom. Dobrobyt bliskich ma dla nas drugorzędne znaczenie. Pragniemy zawodowej satysfakcji, nawet gdyby z tego powodu miały ucierpieć nasze rodziny. A ci urzędnicy, którzy teraz apatycznie wsiadają do pociągu do Nowego Jorku? Oni często nienawidzą tego miasta i swojej ...

Dodane przez dona35

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!