Komórka Stephen King

Okładka Komórka
autor:
Stephen King
wydawnictwo:
Albatros
data wydania:
2007
ISBN:
9788373594326

Opis

Do autora komiksów Claya Riddella wreszcie uśmiechnęło się szczęście - udało mu się podpisać w Bostonie lukratywny kontrakt wydawniczy. Wracając ze spotkania, jest świadkiem dziwnego zdarzenia. Kupująca lody kobieta i dwie nastolatki wpadają w krwiożerczy szał. Szybko okazuje się, że nie tylko one. Ulice zapełniają się bełkoczącymi ludźmi, przechodnie bez powodu rzucają się na siebie, z nieba spadają samoloty. Clay z przerażeniem obserwuje, że szaleństwo ogarnia tych, którzy używali telefonów kom..órkowych. Chaos błyskawicznie ogarnia kraj. Nie minie wiele godzin, by z cywilizacji, jaką znamy, pozostała ruina. Gdzieś poza Bostonem znajdują się żona i syn Riddella. Piesza wędrówka do nich będzie prawdziwym koszmarem. Jedynym bezpiecznym miejscem jest centrum stanu Maine, obszar znajdujący się poza zasięgiem telefonii komórkowej. Ostatnia enklawa ludzkości, czy przemyślnie skonstruowana pułapka?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Komórka
Recenzent: horror.com.pl
Swego czasu miało już nie być więcej powieści Richarda Bachmana – ale w roku 1996 pojawili się „Regulatorzy”. Po „Mrocznej wieży” miało nie być więcej powieści Stephena Kinga – a oto dostajemy „Komórkę”. Co ciekawe, można odnieść wrażenie, że napisał ją nie King a właśnie Bachman, czyli jego b... więcej »
Komórka
Recenzent: 81aneta81
Apokalipsa rozpocznie się jutro, a może nawet za kilka godzin. Zapoczątkuje ją tak prozaiczna czynność, jak użycie telefonu komórkowego. Jaka inna wizja może budzić większy niepokój i ścinać krew w żyłach? Stephen King w powieści pt. "Komórka" przedstawia wizję upadku cywilizacji, zagładę do k... więcej »
Miałam wielką ochotę przeczytać coś napisanego z klasą, mocnego, z dreszczykiem emocji i z ciekawą fabułą. W głowie zaświtało mi nazwisko- Stephen King. Jak wiadomo pisarz mianowany tytułem "mistrza grozy". Nie bezpodstawnie. Łączy w swoich historiach elementy grozy, science fiction, baśni... więcej »
Spotykam się z wieloma recenzjami twórczości Kinga. Są różne. Jedne pozytywne, drugie negatywne, a jeszcze inne pośrednie. Jak wiele osób pisze: Książki Kinga albo się kocha albo nienawidzi. Ja zdecydowanie należę do tej pierwszej grupy, chociaż muszę przyznać, że nie każda pozycj... więcej »
Dodali do kolekcji
Immora_Fray
banan
Inqba
Nermal
shamrok
pece
Elisabeta
hotaru
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!