Kostnica Graham Masterton

Okładka Kostnica
autor:
Graham Masterton
wydawnictwo:
data wydania:
2006
ISBN:
9788371204760

Opis

Któregoś dnia do wydziału sanitarno-epidemiologicznego w San Francisco przychodzi pewien staruszek i skarży się, że jego dom oddycha. Wkrótce do szpitala trafia młody mężczyzna, który oddycha w ten sam dziwny sposób, i jeszcze inny mężczyzna, który został okrutnie okaleczony.Jane Torresino, dziewczyna pracująca w księgarni, nabiera przekonania, że wszystkie te dramatyczne wydarzenia mają związek z pewną indiańską legendą. Akcja nabiera tempa, gdy do San Francisco przyjeżdża indiański szaman, któr..y podejmuje wyzwanie demonów. ˙

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kostnica
Recenzent: horror.com.pl
Pamiętam jeszcze chwilę, kiedy w ósmej klasie podstawówki otworzyłem po raz pierwszy książkę - horror. Zupełnie przypadkowo ojciec kupił ją w dworcowej poczekalni Dworca Głównego w Poznaniu - jechał gdzieś pociągiem i chciał coś lekkiego do czytania - kiedy wrócił do domu, pierwszy rzuciłem si... więcej »
Mówi się, że Kostnica jest wizytówką Grahama Mastertona. Dostał za nią wyróżnienie literackie, podobnie jak za Tengu. Ktoś, kto zacznie przygodę z horrorem od tej książki, z pewnością poczuje niedosyt. Dlatego przed jej przeczytaniem należy przeczytać kilka horrorów współczesnych autorów, aby ją ... więcej »
Dodali do kolekcji
natalia7
beatta
Martin
knuckles-may-be-bleeding
katarinalukasiak
asgard
oll
diabelt
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!