Królowa ciemności. Trylogia czarnych kamieni. Księga III Anne Bishop

Okładka Królowa ciemności. Trylogia czarnych kamieni. Księga III
autor:
Anne Bishop
wydawnictwo:
Initium
data wydania:
2009
ISBN:
9788392732228

Opis

Po złożeniu ofiary Ciemności Jaenelle Angelline panuje jako Królowa Ebon Askavi, strażniczka Królestwa Cieni. Aby ochronić swój lub i ziemię przed skażonymi Krwawymi musi stoczyć bitwę, wyzwolić straszliwą moc Czarownicy i na zawsze zniszczyć wszystkich swoich wrogów.Jednak do walki nie może stanąć sama. Do królestwa przybywa oswobodzony z szaleństwa Daemon, przeznaczony jej Małżonek. Jego bezgraniczna miłość cementuje Ciemny Dwór i umacnia rządy Jaenelle, jednak nawet ich wspólna siła nie może b..yć niewystarczająca, by powstrzymać nadciągające zło.Tylko największa ofiara ze strony Jaenelle może ocalić tych, których kocha - i królestwo, które przysięgła strzec.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Szmira. Chała. Tandeta. Niewypał. Można znaleźć tak wiele przykrych słów. Jakież to szczęście, że żadne z nich nie odnosi się do trzeciego tomu Trylogii Czarnych Kamieni – „Królowej Ciemności”. Ba, powiem nawet więcej! Podczas spisywania swoich wrażeń z lektury „Dziedziczki Cieni” zastanawiałem s... więcej »
Czytanie przedostatniej części dawało zarazem poczucie wielkiej ekscytacji i bólu. Bólu rozstania. Ból przepełniał moje serce na wskroś, gdy tylko pomyślałam o fakcie kończenia się trylogii. Czytając to na przemian z mieszanymi uczuciami, tak mocno targającymi mą osobą, stwierdzam z czystym serce... więcej »
:)
Recenzent: markietanka
Każdy następny tom wydaje się być ciekawszy i bardziej wciągający. I każdy tom kończy się jak odrębna księga - kończy się.... a kolejny jakby rozpoczynał opowieść od nowa. Dla mnie rewelacja - aż się boję, co będzie jak skończę całą Trylogię.... na pewno będę szukać kolejnych książek Anne Bishop ... więcej »
Dodali do kolekcji
independent
Niji
Martie07
Moira
Ireth
Nala_5
czerwooona
cassandra9891
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!