Miasto Upadłych Aniołów Cassandra Clare

Okładka Miasto Upadłych Aniołów
autor:
Cassandra Clare
wydawnictwo:
MAG
data wydania:
2011
ISBN:
9788374802116

Opis

Miłość. Krew. Zdrada. Zemsta. Kto przejdzie na stronę mroku? Kogo dopadnie miłość, a czyj związek nie przetrwa próby czasu? I kto zdradzi wszystko w co do tej pory wierzył? Czwarta część ekscytującej serii Dary anioła, jeszcze lepsza niż poprzednie.

Słowa kluczowe

Cassandra Clare, pisarka, urodzona w amerykańskiej rodzinie w Teheranie. W 2004 r. zaczęła pracę na powieścią „Miasto Kości”, a jej natchnieniem był krajobraz Manhattanu. „Miasto Upadłych Aniołów” jest już czwartą częścią serii „Darów Anioła”, która podbiła serca wielu czytelników i przysporzyła ... więcej »
Długo Cassandra Clare kazała czekać swoim czytelnikom na czwartą część Darów Anioła. Dla mnie, jako fanki, było to wyjątkowo trudne, przez tak długi czas jedyne, co miałam, to jakieś drobne fakty, cytaty wyrwane z kontekstu i dobitnie mówiąc - ochłapy. Myślałam, że przeczytanie sequelu, czyli Mec... więcej »
Delikatny wzór rysowany na ciele. Imię wykrzykiwane w mrok. Światło budzącego się do życia serafickiego noża. Zapach walki i krwi unoszący się w powietrzu. Przygotuj się bo już są. Nocni Łowcy z Nowego Jorku. Może już nie raz gościłeś w Mieście Kości. Zapewne widziałeś przygasający ogień w Mieści... więcej »
Dobra decyzja
Recenzent: Neph
Kiedy Clary i Jase postanawiają zaryzykować i być razem, wbrew światu wszystko zaczyna się komplikować. Dziewczyna rozpoczyna szkolenie na Nocnego Łowce pełną parą, ale jej życie miłosne upada tak szybko, jak jeszcze nigdy. U reszty zgrai też nie zapowiada się różowo. Jace'a niepokoją przerażając... więcej »
Dodali do kolekcji
aga29_12
Betsy93
Canis_Luna
Kama15
Black_Vampire
elektra
Iv
Gabi662
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!