Pokochała Toma Gordona Stephen King

Okładka Pokochała Toma Gordona
autor:
Stephen King
wydawnictwo:
Prószyński Media
data wydania:
2009
ISBN:
9788376482989

Opis

wiat to potwór zębaty, gotów gryźć, gdy tylko zechce" - napisał Stephen King. Dziewięcioletnia Trisha McFarland odkrywa tę fundamentalną prawdę, kiedy gubi się w lesie, zboczywszy na chwilę ze szlaku, którym szła wraz z matką i bratem. Weekendowy spacer zamienia się w wielodniową samotną wędrówkę małej, ale rezolutnej dziewczynki, której przychodzi walczyć z głodem, przerażającą rzeczywistością, gorączkowymi majakami, a przede wszystkim - brakiem nadziei, że koszmar kiedyś się skończy. Zwycięstwo.. nad ,,potworem zębatym" nie przychodzi jej łatwo - na szczęście ma potężnego sojusznika, który pomaga jej w najtrudniejszych chwilach. Nie każdy jednak może liczyć na taką pomoc, więc lepiej nie zbaczać ze szlaku...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

„Świat to potwór zębaty, zdolny gryźć, gdy tylko zechce.” W niemalże wszystkich książkach napisanych przez Stephena Kinga kryje się groza, czasem wyraźna, czasem subtelna i ulotna, ale jednak zauważalna. Z krótką powieścią „Pokochała Toma Gordona” jest zupełnie inaczej, jest ona horrorem, jed... więcej »
Pewnego letniego dnia zgubiłem się w lesie. I choć było to raczej dawno i odnalazłem się po mniej więcej 2 godzinach, zapamiętałem ten dzień na długo. A szczególnie nie zapomnę uczuć, które się we mnie rodziły. Z początku zdezorientowanie i lekkie zaskoczenie, że mogłem się zgubić, potem narastaj... więcej »
Dodali do kolekcji
spring
Azzura
wredna_suka
isabeau
hotaru
Aklime
manchi
Pinkberry
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!