Polowanie Amy Meredith

Okładka Polowanie
autor:
Amy Meredith
wydawnictwo:
Wydawnictwo Amber
data wydania:
2011

Opis

Pokonać demona to łatwizna.
O wiele trudniej sprawić, żeby największy podrywacz w szkole myślał tylko o tobie…
Ciąg dalszy Cieni - o dziewczynie walczącej ze złem w kurorcie pełnym demonów.
Eve dopiero niedawno odkryła swoją magiczną m, a już czas znów ją wykorzystać – chociaż wolałaby się raczej skupić na flirtowaniu. Luke jest taki słodki, że skutecznie odwraca jej uwagę od sfory demonów. Czy mają przed sobą wspólną przyszłość (zwłaszcza że Luke ma na koncie długą listę dziewcz..yn, z którymi zdążył się umówić, odkąd pojawił się w liceum)? I czy zdążą się o tym przekonać, skoro ich śladem pędzą piekielne psy?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Naprawdę nie wiem, jak to się stało, że sięgnęłam po tą książkę. Miałam jakiś zastój w czytaniu, a pod ręką napoczęte dwie cegiełki, więc szukałam czegoś niewymagającego myślenia, a poza tym chciałam się przekonać czy ta część naprawdę może okazać się gorsza od swojej poprzedniczki. Wydawać by... więcej »
Autor: Amy Meredith Tytuł: Polowanie Wydawnictwo: Amber Opis książki: Eve dopiero niedawno odkryła swoją magiczną moc, a już czas znów ją wykorzystać. Chociaż wolałaby się raczej skupić na flirtowaniu. Luke jest taki słodki, że skutecznie odwraca jej uwagę od sfory demonów. Czy mają szansę ... więcej »
Dodali do kolekcji
inka010
Klaudek
Etreinte
Sallymy
tala86
Kobra94
LadyGryf
livre
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!