Rico, Oskar i głębocienie. Książka audio CD MP3 Steinhöfel Andreas

Okładka Rico, Oskar i głębocienie. Książka audio CD MP3
autor:
Steinhöfel Andreas
wydawnictwo:
WAM
data wydania:
2011
ISBN:
9788377672051

Opis

Rico myśli wolniej niż inne dzieci. Trudno mu się skupić, a gdy się denerwuje wszystko mu się plącze. Mama jednak powtarza, by się tym nie martwił, bo i tak jest głęboko utalentowanym chłopcem. Oskar jest prawdziwym geniuszem. Jest mały, ale ma za to wielką głowę i monstrualne zęby. Choć nie jeździ na rowerze, nie rusza się z domu bez ciemnoniebieskiego kasku, bo przecież wypadki wciąż się zdarzają. Rico i Oskar są samotnikami, ale gdy się poznają od razu zostają kumplami. To początek przyjaźni n..a śmierć i życie, o czym przekonują się, wpadając na trop słynnego kidnapera z dyskontu...

Czyta: Artur Barciś
Czas trwania: 4 godz. 55 min.

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Sprzedawca Format Stan Cena
Allegro.pl - Nowe/używane -
Swistak.pl - Nowe/używane -
Inbook.pl - Nowe -

Słowa kluczowe

„Rico, Oskar i głębocienie” to mój pierwszy audiobook. Jestem bardzo zadowolona, iż padło właśnie na tą powieść, gdyż zarówno treść jak i sposób w jaki aktor Artur Barciś przedstawił losy tych niezwyklych chłopców, pr... więcej »
Andreas Steinhöfel jest niemieckim pisarzem i tłumaczem oraz recenzentem. Ma na swoim koncie mnóstwo tekstów recenzenckich i kilkanaście powieści. Specjalizuje się w powieściach dla dzieci i młodzieży, swoją pierwszą ... więcej »
Andreas Steinhöfel jest niemieckim pisarzem i tłumaczem, autorem książek dla dzieci i młodzieży. Ponadto pisze scenariusze, jest także krytykiem literackim. Ten tytuł zaskoczył mnie i zaciekawił niesamowicie, odk... więcej »
Dzisiaj będzie nieco nietypowo ponieważ to co Wam przedstawiam to nie książka lecz audiobook. Co prawda powieść ta wyszła również w formie papierowej jednak w nasze ręce tym razem trafiła płyta. U nas jest to raczej ... więcej »
Dodali do kolekcji
asymaka
martagieks
MartaAnia
mag85
Risate
Mery111
przemekk
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!