Skalpel Tess Gerritsen

Okładka Skalpel
autor:
Tess Gerritsen
wydawnictwo:
Albatros
data wydania:
2011
ISBN:
9788376597751

Opis

Seria tajemniczych morderstw dokonywanych ze szczególnym okrucieństwem na parach małżeńskich paraliżuje Boston. Okoliczności zbrodni wskazują na seryjnego zabójcę kobiet, Warrena Hoyta, nazywanego przez media "Chirurgiem" , który odsiaduje wyrok dożywotniego więzienia. Młoda policjantka Jane Rizzoli odpowiedzialna za jego schwytanie podejrzewa, że chodzi o coś więcej niż zwykłe naśladownictwo. Równoległe śledztwo prowadzi agent FBI, Gabriel Dean. Dean niechętnie dzieli się posiadanymi informacjam..i, choć wydaje się sporo wiedzieć o sprawie. Czy faktycznie tropi samego zabójcę? Tymczasem Hoytucieka z więzienia. Jane sama staje się celem żądnego zemsty psychopaty...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Sensacja Thriller
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  Tess Gerritsen dawniej jako lekarz nie potrafiła napisać dobrej książki. Jej debiut literacki zniechęcił czytelników do dalszego czytania jej powieści. Dopiero kiedy powieściopisarka porzuciła pracę i zajęła się pisarstwem na poważnie - osiągnęła sukces. Jej seria Jane Rizzoli & Maura Isles zapoc... więcej »
  Jak zawsze Tess Gerritsen mnie nie zawiodła. "Skalpel" to kontynuacja książki "Chirurg". W Bostonie dochodzi do morderstw małżeństw.Sposób zabójstw podobny jest do działań Chirurga ale przecież on siedzi w więzieniu. Niestety Chirurg ucieka i wiąże się z zabójcą wcześniejszych mordów.Znają się... więcej »
  Dodali do kolekcji
  zabierajsie
  bastet
  pazdziernikowy
  Jenny
  boonia
  wiedzma
  kropkamtw
  dzielny_tabaluga
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!