Trzy tygodnie z moim bratem Nicholas Sparks

Okładka Trzy tygodnie z moim bratem
autor:
Nicholas Sparks
wydawnictwo:
Albatros
data wydania:
2005
ISBN:
9788373591974

Opis

Pewnego dnia popularny autor romantycznych bestsellerów, Nicholas Sparks, otrzymuje pocztą prospekt wycieczki dookoła świata. Wraz ze swoim bratem Micahem wyrusza w podróż, która zawsze była jego marzeniem. Wspólnie zwiedzają ruiny Majów w Gwatemali, Inków w Peru, kamienne giganty na Wyspie Wielkanocnej, wyspy Cooka w Polinezji, świątynię Angkor Wat w Kambodży, Tadż Mahal w Indiach i wiele innych miejsc. Jednocześnie odbywają sentymentalną podróż w przeszłość. Z łezką i humorem wspominają dzieciń..stwo i młodość, sukcesy i niepowodzenia, rodziców i własne rodziny. Zacieśniają więzy braterskie. Wspólna podróż staje się dla nich wielką afirmacją życia.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Trochę nietypowa powieść Sparksa, pozwalająca poznać wiele faktów z jego prywatnego życia. Między relacje z podróży Sparks wkłada obszerne opisy dzieciństwa, młodości, pozwala wgłębić się w zakamarki własnego życia, często niełatwe nawet dla niego. Rodzice, rodzeństwo, znajomi, przyjaciele, wzaje... więcej »
Nicholasa Sparksa znają wszyscy. Od kilkunastu lat jest jednym z najpopularniejszych amerykańskich pisarzy, jego powieści przetłumaczono na kilkadziesiąt języków, a on sam już po opublikowaniu pierwszej książki, zatytułowanej „Pamiętnik” stał się milionerem. Od dawna chciałam zapoznać się z ks... więcej »
Dodali do kolekcji
freya1982
marthe16
Black_Vampire
monisiunia
PanLewis
arwenka2222
sophia2703
beatttka
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!