Wiedźma.com.pl Ewa Białołęcka

Okładka Wiedźma.com.pl
autor:
Ewa Białołęcka
wydawnictwo:
Fabryka Słów FK
data wydania:
2008
ISBN:
9788360505939

Opis

Z nią zdradzicie nawet swój komputer!Są rzeczy na niebie i ziemi, o których nie śniło się internautom... Jak choćby upierdliwa ciotka w stanie wskazującym na nie-życie.Obdarza spadkiem Krystynę zwaną Reszką, samotną matkę, redaktorkę z wydawnictwa i netomankę.Na co dzień przyspawana do laptopa Reszka, musi więc wyrwać się z sieci i rusza do zabitej dechami wsi. W odziedziczonej chałupie udaje jej się nawet rozpalić ogień pod kuchnią.I to bez pomocy google!Niestety, zaczyna widzieć na jawie i we ś..nie: duchy, mary czy trupy, nie tylko w szafie. Sama nie wie, czy szajba to, czy gen, bonus do schedy po ekscentrycznej zołzie...Horror daleko od szosy i romans daleki od harlequina - mix o idealnie wyważonych proporcjach.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Sięgnęłam po tę książkę tylko ze względu na mój sentyment do twórczości Białołęckiej. Akcja osadzona we współczesności znacznie różni się od jej pierwszych, baśniowych opowieści. Mimo to napisana z humorystycznym rozmachem historia Krystyny Szyft, zwanej przez przyjaciół Reszką, jest przyjemnym s... więcej »
„Normalna kobieta boi się myszy, pająków i zmarszczek. Normalne kobiety boją się też duchów. Nigdy nie twierdziłam, że jestem normalna.” Krystyna Szyft (Reszka) jest samotną matką, mieszkającą nadal z rodzicami i próbującą wiązać koniec z końcem. Na co dzień pracuje jako redaktorka w wydawnictwi... więcej »
Ostatnio za sprawą akcji "Włóczykijka" przywędrowała do mnie książka naszej rodzimej autorki, pani Ewy Białołęckiej pt "Wiedźma.com.pl". Dla tych, którzy do tej pory nie słyszeli o tej akcji powiem w przybliżeniu, że głównym jej celem jest szerzenie wśród czytelników mody na naszych polskich auto... więcej »
„Normalna kobieta boi się myszy, pająków i zmarszczek. Normalne kobiety boją się też duchów. Nigdy nie twierdziłam, że jestem normalna.”* Przypuśćmy, że dostajesz tajemniczy spadek od ciotki, o której istnieniu nie było nic wiadomo. Udajesz się do małej miejscowość, której nawet na mapie n... więcej »
Dzięki akcji „Włóczykijka”, która ma na celu rozpowszechnianie twórczości polskich autorów, trafiła do mnie książka Ewy Białołęckiej „Wiedźma.com.pl”. I jestem za to ogromnie wdzięczna. Pisarka jest dwukrotną laureatką nagrody im. Janusza A. Zajdla oraz zdobywczynią tytułu Twórcy Roku przyznawane... więcej »
Dodali do kolekcji
beatta
kropkamtw
margaret_pap
nana_chan
witwona
Ant
Shoo
banan
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!