Wołanie grobu Simon Beckett

Okładka Wołanie grobu
autor:
Simon Beckett
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2011
ISBN:
9788324139644

Opis

Osiem lat wcześniej:
Odnaleziono grób ofiary bestialskiego mordu. Doktor David Hunter - młody antropolog sądowy - bada zwłoki. Odrażający fizycznie mężczyzna o straszliwej sile przyznał się do zabójstw czterech dziewcząt. Miał wskazać, gdzie je pogrzebał. Ale uciekł. Mogił nie znaleziono. Dochodzenie przerwano. A potem był tragiczny wypadek, który odmieni doktora Huntera na zawsze.
Teraz:
Morderca znowu jest na wolności. Doktor Hunter znowu zostaje wezwany do Dartmoor. Te same p..onure torfowiska i wrzosowiska. Ta sama wilgotna mgła. Ten sam morderca. I ci sami ludzie, z którymi wtedy Hunter pracował. Ta sama kobieta - psycholog policyjny, która teraz boi się Bardzo się boi. Wokół gęstnieją przeszłość i strach. Narastają, obezwładniają. Znowu każdy może być ofiarą i każdy może być mordercą.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Przyznam się szczerze, że kiedy nadarzyła się okazja zrecenzowania książki ,,Wołanie grobu’’ Simona Becketta, zgodziłam się bez wahania. Pomyślałam, taki intrygujący tytuł z pewnością zawiera mroczne tajemnice, które ja bardzo lubię odkrywać. Nie wiedziałam jeszcze wtedy, że dana powieść, jest ... więcej »
My name is Beckett...Simon Beckett. Lekko żartobliwie, ale ten pan jest dla mnie Bondem literackiego thrillera, jak mało kto ma ma wyczucie w stopniowaniu napięcia, stwarzaniu dróg które zmierzają donikąd, prowadząc czytelnika w zakamarki bez wyjścia, myląc tropy, żeby na końcu zatriumfować z huk... więcej »
Przeczytałam wszystkie cztery książki Simona Becketta i teraz przyjdzie mi czekać aż zostanie napisana i wydana kolejna książka. To dobrze napisany thriller, z ciekawą konstrukcją, jednak chwilami mi się dłużył. Napięcie rosło i opadało, aby osiągnąć kulminację i zaskoczyć na końcu książki. Dla s... więcej »
Tradycyjnie szukając dobrej lektury w bibliotece trafiłam na "Wołanie grobu", jako, że nie było innych części, a napis na okładce zapewniał, że całą serię można czytać w dowolnej kolejności, to nie wahałam się, ani chwili, by ten tytuł znalazł się moich rękach. To co mnie także zainteresowało to ... więcej »
Dodali do kolekcji
Castiel
tala86
Kobaltowa
Lilah
kasandra
kaha
arwenka2222
pankinka
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!