Kieszeń pełna żyta Agatha Christie

Okładka Kieszeń pełna żyta
autor:
Agatha Christie
wydawnictwo:
Wydawnictwo Dolnośląskie
data wydania:
2010
ISBN:
9788324588589

Opis

Kiedy właściciel dużej londyńskiej firmy umiera nieoczekiwanie, otruty we własnym biurze, policja odkrywa aż nadmiar podejrzanych. Młoda, atrakcyjna żona z kochankiem; syn żywiący urazę do ojca o sposób prowadzenia interesów; sfrustrowana córka, której ojciec nie dopuścił do ślubu z ukochanym. Wydawać by się mogło, że śledztwo doprowadziło do odkrycia winnego, kiedy nowa zbrodnia obala dotychczasowe koncepcje. Na szczęście panna Marple ma pomysł, który pozwoli naprowadzić policję na właściwy trop...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Rex Fortescue był zamożnym dyrektorem hali maszyn. Pewnego dnia po wypiciu popołudniowej herbaty dostał drgawek. Panna Grosvenor, jego sekretarka wybiegła do pokoju maszynistek i zaczęła krzyczeć, że pan Rex dostał ataku i potrzebuje pomocy. Panna Bell, jedna z maszynistek stwierdziła, że jeśli t... więcej »
Dodali do kolekcji
fightgirl
mpaquerette
Skrawek
gosiaw
Nocena
Lloret
kuciej
KrwawaMary
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Piosenka za szóstkę, kieszeń żyta i zapiekanych w cieście kosów mendle trzy. Przekrojono ciasto, ptaszków zabrzmiał chór. Co za pyszne danie na królewski dwór! Król był w skarbcu, liczył tam pieniądze swe, Królowa w komnacie bułkę z miodem je. Służebna w ogrodzie wietrzy ubrań stos, wtem przyleciał ptaszek, oddziobał jej nos.

Dodane przez dona35

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!