Klątwa Tytana Rick Riordan

Okładka Klątwa Tytana
autor:
Rick Riordan
wydawnictwo:
Galeria Książki
data wydania:
2010

Opis

Kiedy Percy Jackson dostaje od swojego najlepszego kumpla Grovera pilną wiadomość z prośbą o pomoc, natychmiast przygotowuje się do walki. Przyjaciele ruszają na ratunek i odkrywają, że Grover spotkał kogoś wyjątkowego: dwoje potężnych dzieci półkrwi o nieznanym pochodzeniu. Ale to nie wszystko, co ich czeka. Król tytanów, Kronos, uknuł najbardziej podstępny ze swoich planów, a młodzi herosi mają być jego ofiarami.
Nie tylko oni są w niebezpieczeństwie. Przebudził się starożytny potwór – zdo..lny zniszczyć Olimp, a Artemida, jedyna bogini, która potrafi go wytropić, zaginęła. Percy i przyjaciele wraz z Łowczyniami Artemidy mają tylko tydzień, żeby odnaleźć porwaną boginię i rozwiązać tajemnicę potwora, na którego polowała. A po drodze będą się musieli zmierzyć z najniebezpieczniejszy wyzwaniem: mrożącą krew w żyłach klątwą tytana.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Być może zrobiłam błąd czytając te tomy jeden po drugim. Z jednej strony zaczęły mnie denerwować młodzieżowe komentarze Percy’ego, zaś z drugiej – nie mogę doczekać się kolejnego tomu! Zupełnie nie wiem, co mnie napadło, jednak czuję się, jakby rzucili na rynek nowego Pottera, którego mogę pok... więcej »
Nie muszę już chyba mówić ja bardzo kocham Percy’ego, a ta część dorównała poprzednim. Pisana na bardzo dobrym poziomie, coraz częściej nas rozbawia i wywołuje silne emocje. Nieustająca akcja i niebezpieczeństwo, wspaniały bohater i lekki romans. To co lubię w powieściach pana Ricka Riordana. D... więcej »
'Klątwa Tytana' to już trzecia część znakomitej serii o młodym herosie Percy Jacksonie. Seria ta jest pełna akcji, humoru no i przede wszystkim mitologii ! Jak zwykle będę się powtarzać Rick Riordan to mój ulubiony autor. Umie zaciekawić, nie zanudza. A co najważniejsze zna się na rzeczy. Wed... więcej »
Percy wraz z Annabeth i Thalią jedzie do Grovera, który dzwonił o pomoc. Pod szkołę podwozi go mama, a chłopak już nie może doczekać się starcia, będzie to zapewne mniej bolesne, od wyciągania starych wstydliwych historyjek z jego dzieciństwa przy znajomych. Na miejscu okazuje się, że satyr spot... więcej »
Tytuł : "Percy Jackson Klątwa Tytana" Seria : Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy Tom : 3 Autor : Rick Riordan Ilość stron: 308 Wydawnictwo : Galeria Książki Ocena recenzenta : 10/10 Percy ma już 14 lat i poważne problemy. Grover wysyła mu wiadomość że znalazł dwóch, nowych półbogów... więcej »
Los dalej wystawia Percy'ego na próbę. Tym razem zaczyna od odnalezienia Grovera, który w jednej ze szkół znalazł dwójkę silnych dzieci półkrwi. Kronos natomiast uknuł plan, mający zniszczyć młodych herosów, a bogini Artemida wyruszyła na poszukiwanie groźnego potwora i zaginęła. Jak się powiedz... więcej »
Klątwa Riordan
Recenzent: Neph
Percy ma już czternaście lat i jego życie nie zmieniło się na lepsze. Ba!, jest nawet gorzej. Kronos powstaje, Luke nadal czyha na życie jego przyjaciół. I co robi nasz młody heros? Wyrusza na kolejną niebezpieczną misję, by ocalić swoją przyjaciółkę Annabeth oraz boginię Artemidę, ale która tak ... więcej »
Klątwa Riordan'a
Recenzent: Neph
Percy ma już czternaście lat i jego życie nie zmieniło się na lepsze. Ba!, jest nawet gorzej. Kronos powstaje, Luke nadal czyha na życie jego przyjaciół. I co robi nasz młody heros? Wyrusza na kolejną niebezpieczną misję, by ocalić swoją przyjaciółkę Annabeth oraz boginię Artemidę, ale która tak ... więcej »
Dodali do kolekcji
LeShan
Nivell
Lucjanna
rosalie
Chrizzy
Anemone
Alantoina
Rebellish
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!