Milaczek Magdalena Witkiewicz

Okładka Milaczek
autor:
Magdalena Witkiewicz
wydawnictwo:
SOL
data wydania:
2009
ISBN:
9788392587958

Opis

Autorka pokochała książki gdy jeszcze ssała smoczek. Od tamtej pory czyta i pisze nałogowo, z przerwami n pracę, naukę męża i wyprawę na Kilimandżaro w damskim gronie.

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura piękna
  Społeczno-obyczajowa » Beletrystyka » Literatura kobieca
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść polska
  Milaczek
  Recenzent: archer81
  recenzja w formie listu Droga Espi! Znasz taką autorkę jak Monika Szwaja prawda? Wyobraź sobie, że powstała cała seria książek "Monika Szwaja poleca!" Są to książki stricte rozrywkowe - jak czytam na stronie Wydawnictwa SOL. No i muszę się z wydawnictwem zgodzić w stu procentach. Faktycznie... więcej »
  Baba halo
  Recenzent: Sil
  „Milaczek” Magdalena Witkiewicz wyd. Sol rok: 2008 str. 254 Ocena: 4/6 Znacie Milaczka? Nie? Niemożliwe. Na tym stwierdzeniu w zasadzie mogłabym zakończyć moją wypowiedź. Dlaczego? Bo prawda jest brutalna. W każdym z nas (nieważne, czy jesteś kobietą czy mężczyzną) siedzi odrobina Milaczka... więcej »
  Milaczek
  Recenzent: monia1990
  Magdalena Witkiewicz, jak sama pisze o sobie na swoim blogu, jest Matką Polką Biznesmenką. To Gdańszczanka z urodzenia i zamiłowania. Prowadzi firmę, wychowuje dwoje dzieci, a w międzyczasie (mimo iż tego międzyczasu jest bardzo niewiele) pisze książki. Napisała ich już trzy i pół. I jeszcze kawa... więcej »
  Milaczek
  Recenzent: Aga25
  Jeżeli ktoś nie przeczytał Milaczka powinien jak najprędzej nadrobić straty. Koniecznie trzeba się zapoznać ze wspaniałymi postaciami. Każda z nich jest wyrazista, przedstawiona w taki sposób,aby można było ze startu polubić, albo wstawić w rubrykę "zły bohater". Mila jest świetną dziewczyną... więcej »
  Milaczek
  Recenzent: Natasha92
  Czy wiecie jak stracić samochód w jednej chwili, nawet się do niego nie zbliżając? Podpowiem wam, że w żadnym wypadku nie chodzi tutaj o złodzieja! Dlaczego więc przemiła, z troszkę większą niż drobną nadwagą dziewczyna została pozbawiona swojej czerwonej biedronki? Chcecie poznać odpowiedź tej ... więcej »
  Milaczek (2008, wznowienie 2013) kategoria: literatura współczesna liczba stron: 264 cena: 33,90 zł wydawnictwo: FILIA ocena: 9/10 „- Mam siostrzenice. Dentysta uniósł brwi. - Mądra, ładna. I dobra dziewczyna. – Wyjęła komórkę z torebki. - Pisze pan? Milaczek, 502… – Podała numer dwa... więcej »
  Zastanawiałam się od czego zacząć. Jedno wiem na pewno, bardzo chciałabym kiedyś obejrzeć komedię na podstawie „Milczka”. Idealnie skonstruowane postacie, rewelacyjne dialogi i takie same, a może i lepsze, sytuacje w których przyszło wziąć udział bohaterom. Komedia w najlepszym tego słowa znacz... więcej »
  Dodali do kolekcji
  twardzielka
  arwenka2222
  Sil
  Elviska
  Joanna89
  madziak76
  Honorata77
  makomt
  Cytaty z książki+ Dodaj cytat
  Sąd Ostateczny Bachor siedział na ławce w kościele Mariackim i wywijał nogami z wrażenia, a zarazem przerażenia. W kaplicy rozlegał się miarowy łomot. Od godziny wpatrywał się w obraz Memlinga „Sąd Ostateczny”. Bał się. Bardzo się bał. Przez tę długą godzinę (jakieś dwa odcinki „M jak Miłość”), podczas której tu siedział, przypomniał sobie wszystkie dokonane złe uczynki. Oczywiście namawianie hackera do włamywania się do skrzynki pocztowej jego taty zaliczane było przez specyficzne sumienie...

  Dodane przez madziak76

  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!