Milaczek Magdalena Witkiewicz

Okładka Milaczek
autor:
Magdalena Witkiewicz
wydawnictwo:
SOL
data wydania:
2009
ISBN:
9788392587958

Opis

Autorka pokochała książki gdy jeszcze ssała smoczek. Od tamtej pory czyta i pisze nałogowo, z przerwami n pracę, naukę męża i wyprawę na Kilimandżaro w damskim gronie.

Gdzie kupić?

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura piękna
  Społeczno-obyczajowa » Beletrystyka » Literatura kobieca
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść polska
  Milaczek
  Recenzent: archer81
  recenzja w formie listu Droga Espi! Znasz taką autorkę jak Monika Szwaja prawda? Wyobraź sobie, że powstała cała seria książek "Monika Szwaja poleca!" Są to książki stricte rozrywkowe - jak czytam na stronie Wyd... więcej »
  Baba halo
  Recenzent: Sil
  „Milaczek” Magdalena Witkiewicz wyd. Sol rok: 2008 str. 254 Ocena: 4/6 Znacie Milaczka? Nie? Niemożliwe. Na tym stwierdzeniu w zasadzie mogłabym zakończyć moją wypowiedź. Dlaczego? Bo prawda jest brutalna. W ka... więcej »
  Milaczek
  Recenzent: monia1990
  Magdalena Witkiewicz, jak sama pisze o sobie na swoim blogu, jest Matką Polką Biznesmenką. To Gdańszczanka z urodzenia i zamiłowania. Prowadzi firmę, wychowuje dwoje dzieci, a w międzyczasie (mimo iż tego międzyczasu ... więcej »
  Milaczek
  Recenzent: Aga25
  Jeżeli ktoś nie przeczytał Milaczka powinien jak najprędzej nadrobić straty. Koniecznie trzeba się zapoznać ze wspaniałymi postaciami. Każda z nich jest wyrazista, przedstawiona w taki sposób,aby można było ze startu... więcej »
  Milaczek
  Recenzent: Natasha92
  Czy wiecie jak stracić samochód w jednej chwili, nawet się do niego nie zbliżając? Podpowiem wam, że w żadnym wypadku nie chodzi tutaj o złodzieja! Dlaczego więc przemiła, z troszkę większą niż drobną nadwagą dziewcz... więcej »
  Milaczek (2008, wznowienie 2013) kategoria: literatura współczesna liczba stron: 264 cena: 33,90 zł wydawnictwo: FILIA ocena: 9/10 „- Mam siostrzenice. Dentysta uniósł brwi. - Mądra, ładna. I dobra dziewcz... więcej »
  Zastanawiałam się od czego zacząć. Jedno wiem na pewno, bardzo chciałabym kiedyś obejrzeć komedię na podstawie „Milczka”. Idealnie skonstruowane postacie, rewelacyjne dialogi i takie same, a może i lepsze, sytuacje ... więcej »
  Dodali do kolekcji
  twardzielka
  arwenka2222
  Sil
  Elviska
  Joanna89
  madziak76
  Honorata77
  makomt
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!