Obiecaj mi Harlan Coben

Okładka Obiecaj mi
autorzy:
Harlan Coben, Emir Kusturica
wydawnictwo:
Znak
data wydania:
2011
ISBN:
9788324016624

Opis

Opowieść o obietnicach, których moc zdolna jest pokonać czas.

„W zamkniętych na klucz i ukrytych w szafie szkatułkach przechowuję dwa naszyjniki. Są podarunkami od dwóch mężczyzn. Oba naszyjniki są piękne i cenne, nie noszę jednak żadnego z nich - jednego z powodu złamanej obietnicy, drugiego z powodu obietnicy dotrzymanej”.
Tamtego roku Beth przestała wierzyć w szczęśliwy los. Jej życie rozsypało się jak domek z kart: musiała zmierzyć się ze zdradą i opuszczeniem. W chwili prób..y zawiódł ją najbliższy człowiek, łamiąc wszystkie obietnice, które do tej pory składał.
Wtedy właśnie pojawił się Matthew - niespodziewanie, bez zaproszenia. Jak anioł, który łapie za rękę dokładnie w tej chwili, w której tracimy resztki nadziei. Wiedział, jak pomóc, co zrobić, by Beth znów zaczęła się uśmiechać, znał odpowiedzi na dręczące ją pytania. On też złożył obietnicę. Czy będzie w stanie jej dotrzymać? Kim naprawdę jest Matthew i skąd tyle wie na temat Beth i jej rodziny?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

"Obiecaj mi"
Recenzent: Miravelle
Wiele słyszałam już na temat jej autora- Harlana Cobena, ale niestety do tej pory nie miałam styczności z żadną z jego książek ani ogółem z kryminałami. Gdy zobaczyłam w bibliotece kilka jego powieści, postanowiłam to od razu nadrobić. Przeczytałam trzy różne opisy i w końcu zdecydowałam się na t... więcej »
Okładki do książek Evansa zawsze przykuwają moją uwagę swą prostotą. Duża czcionka, zbliżenie na modela lub modelkę. Minimalizm, który rzuca się w oczy i intryguje. Nigdy jednak nie miałam możliwości zapoznania się bliżej z treścią, jakiejkolwiek z tych tak interesującą wydanych historii, dlatego... więcej »
Obiecaj mi
Recenzent: finkaa
Paul Richard Evans to pisarz, którego powieści bez najmniejszego problemu trafiają na listę bestsellerów „New York Timesa”. Jak podaje notka z tyłu „Obiecaj mi” ‘jego książki ukazały się w ponad czternastu milionach egzemplarzy, przetłumaczono je na ponad dwadzieścia pięć języków, a kilka z nich ... więcej »
Jak łatwo jest obiecać. Słowa mają wielką, magiczną moc. Raz wypowiedzianych nie da się cofnąć. Mogą nieść pocieszenie, dawać nadzieję lub wręcz odwrotnie – ranić i krzywdzić. Mówią, że wiara przenosi góry. Może wiara w złożoną komuś obietnicę jest w stanie zdziałać jeszcze więcej? Rok 1989 by... więcej »
Powiedzmy sobie szczerze, gdyby nie to, że wygrałam tę książkę wraz z innymi pozycjami, na pewno bym po nią prędko nie sięgnęła. Co prawda planowałam spotkanie z książkami Richarda Paula Evansa, ale kiedy widziałam Obiecaj mi na sklepowej półce, nie rwałam się do jej kupna. Dlatego w tym miejscu... więcej »
Dodali do kolekcji
Immora_Fray
katarinalukasiak
Lloret
Azzura
ewlirinka
sabriel89
mar_ta
Aklime
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Technika, pomyślał. Zbliża ludzi, pozwalając im być samotnikami.

Dodane przez lamasta

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!