Ominąć święta John Grisham

Okładka Ominąć święta
autor:
John Grisham
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2009
ISBN:
9788326103377

Opis

Szaleństwo w sklepach. Korki na ulicach. Bezsensowne prezenty. Kłopotliwi goście. To po prostu Boże Narodzenie. A może by tak w tym roku nie kupować choinki? Niczego nie szykować? Nikogo nie zapraszać? Luter wpada na genialny pomysł. Nie potrafi sobie jednak nawet wyobrazić sobie, co czeka tego, kto ośmieli się marzyć, by ominąć święta... Przewrotna, prześmieszna, ciepła i mądra opowieść, to jakby "Opowieść wigilijna " na miarę naszych czasów. Jest w niej błyskotliwy humor oraz znakomicie uchwyco..na atmosfera przedświątecznej gorączki i wahania ludzkich nastrojów.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Próbowaliście kiedyś ominąć święta? Przeżyć te 3 dni jak normalne lub gdzieś wyjechać? Nie? No cóż ja też nie. Ale przedstawiam Wam Państwo Krank. Małżeństwo, które próbowało tego dokonać. Jednak czy im się udało. Luter i Nora po wyjeździe swojej córki – Blair która wyjeżdża do Peru by działać... więcej »
"Ominąć święta" to nietypowa książka pisarstwa amerykańskiego pisarza Johna Grishama. Nietypowa, gdyż z reguły pisywał on thillery prawnicze i kryminały. Tutaj jednak nie spotkamy prawnika, sędziego czy sprawy o zabójstwo. Przy tej książce odprężyłam się, poznałam amerykańskie przygotowania do Św... więcej »
Dodali do kolekcji
kultur-alnie
sowkachoinowka
Ann85
katarinalukasiak
Kasia1382
Lloret
banan
deana
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!