Percy Jackson Ostatni Olimpijczyk Rick Riordan

Okładka Percy Jackson Ostatni Olimpijczyk
autor:
Rick Riordan
wydawnictwo:
Wydawnictwo Galeria Książki s.c.
data wydania:
2010

Opis

Przez cały rok herosi przygotowują do walki z Tytanami, wiedząc, szanse na zwycięstwo są marne. Armia Kronosa jest silniejsza niż kiedykolwiek, złożona z bogów, herosów i śmiertelników, zła moc Tytana rośnie.

Chociaż walka Olimpijczyków zawiera szalejącej potwora Tyfona, Kronos rozpoczyna natarcie na New York City, gdzie Olimp stoi praktycznie niestrzeżony. Teraz Celem Percy'ego Jackson i armii młodych półbogów jest zatrzymać Pan Czasu.
Walki o cywilizacji zachodniej szaleją na ul..icach Manhattanu

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

"Ostatni Olimpijczyk" … Ostatni tom serii "Percy Jackson i bogowie olimpijscy" … Ostatnie spotkanie z tymi niesamowitymi postaciami i światem, jaki stworzył Rick Riordan. Muszę powiedzieć, że odwlekałam ten moment jak najdłużej. Jednak nic nie trwa wiecznie i w końcu przyszedł czas, żeby pożegna... więcej »
Z każdym kolejnym dniem, bitwa z Panem Czasu – Kronosem, staje się coraz bardziej rzeczywista. Mimo rocznych przygotowań, herosi zdają sobie sprawę ze swojej straconej pozycji, jednak najgorsze jest to, że ich rodzice – bogowie, nie będą w stanie im pomóc. Na swojej głowie mają starożytnego potwo... więcej »
Ostatni tom serii dla młodzieży pt. "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy". Ostateczna i najtrudniejsza bitwa, w której Percy wraz ze swoimi przyjaciółmi musi pokonać Kronosa i jego potwory. Bardzo dużo musi poświęcić i pokonać swoje słabość i, aby obronić Olimp. W czasie kiedy Percy broni Olimpu, ... więcej »
Wyobraź sobie, że jesteś herosem. Półbogiem, synem/córką jednego z bogów greckich zasiadających na Olimpie. Kim tak na prawdę są herosi? Jaką władzę mają bogowie? Kim jest Kronos, i czy naprawdę jest niebezpieczny? Rick Riordan - autor niezwykłej serii o przygodach herosów udziela odpowiedzi na t... więcej »
To co dobre, szybko się kończy. W tym przypadku jest tak samo. 'Ostatni Olimpijczyk', ostatnie spotkanie z Percym i jego wesołą gromadką. Ostatnie cudowne przygody. Nie łatwo rozstawać się ze swoimi ulubienicami. Książka pełna magii, dobrego humoru. Świetny autor, pomysł równie dobry. Jak w ka... więcej »
Tytuł : "Percy Jackson i Ostatni Olimpijczyk" Seria : Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy Tom : 5 Autor : Rick Riordan Ilość stron : 300 Wydawnictwo : Galeria Książki Ocena recenzenta 10/10 "Ostatni olimpijczyk", ostatnia misja..., ostatnia bitwa..., ostatnia przygoda..., ostatni tom.... więcej »
Dodali do kolekcji
zabierajsie
Nivell
IvanG
Cropka
Kobaltowa
shark19
ekhart
MirandaKorner
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!