Piękne Istoty Garcia Kami

Okładka Piękne Istoty
autor:
Garcia Kami

OpisGdzie kupić?

Sprzedawca Format Stan Cena
Allegro.pl - Nowe/używane -
Inbook.pl - Nowe -
Swistak.pl - Nowe/używane -

Słowa kluczowe

W maleńkim miasteczku na południu USA, dokładnie w stanie Karolina Południowa, czyli w samym sercu Południa kultywującego tradycje sprzed Wojny Secesyjnej, mieszka sobie Ethan, zwykły nastolatek. Zakochuje się w Lenie... więcej »
Piękne Istoty
Recenzent: saruska
Za najnowszy "hit wydawniczy" miałam się zabrać znacznie później (przynajmniej tak sobie założyłam), ale jak zwykle moje plany diabli wzięli. Stało się to za sprawą polecenia tej książki w porannym programie Dzień Dob... więcej »
Ostatnio coś wzięło mnie nie tylko na czytanie powieści młodzieżowych, ale także na czytanie znienawidzonych przeze mnie e booków. Nie do końca znienawidzonych, bo jednak te całe e booki to dobra i przydatna rzecz, cz... więcej »
Książka „Piękne istoty” autorstwa Kamii Garci oraz Margaret Stohl ukazała się na polskim rynku w maju ubiegłego roku, jednak ja sięgnęłam po nią dopiero teraz. Byłam ciekawa. Co tę ciekawość wzbudziło? Pierwsza rzecz ... więcej »
Przeczytałam! Co mogę powiedzieć na początku, opisując ogólnie swoje wrażenia? Boska! Dla mnie, wielkim plusem, który zwrócił moją uwagę już na samym początku, jest to, że narratorem książki jest osobnik płci męski... więcej »
Przeczytałam! Co mogę powiedzieć na początku, opisując ogólnie swoje wrażenia? Boska! Dla mnie, wielkim plusem, który zwrócił moją uwagę już na samym początku, jest to, że narratorem książki jest osobnik płci męski... więcej »
Dopuszczałeś do siebie kiedyś myśl, że Twoja dziewczyna skrywa wielką tajemnicę? Cierpi, i nic na to nie może poradzić. Nie? Przeczytaj tę książkę, a inaczej zaczniesz myśleć o świecie. Skąd wiesz, że w Twoim mieście ... więcej »
Kręciłam się koło tej książki od kliku tygodni, ale zawsze przechodziłam obojętnie lub odkładałam ją na półkę, nie myśląc nawet o kupnie. Nie zrobiłabym tego do tej pory, gdyby nie mnogość pozytywnych recenzji, które ... więcej »
Bycie nienormalnym może być darem lub przekleństwem. Pewnie większość z was chciałaby posiadać jakąś moc, być silniejszym od innych, ważniejszych. Mieć jakąś misję do spełnienia. Lecz możecie nie zdawać sobie sprawy, ... więcej »
Przypomnijcie sobie fabułę Zmierzchu. Teraz, wyobraźcie sobie, że zamiast wampirów, mamy do czynienia z tajemniczymi Obdarzonymi, istotami, które posiadają różne moce (brzmi znajomo?) i, w skrócie, dzielą się oni na t... więcej »
Książka "Piękne Istoty" opowiada o Ethanie mieszkającym w hrabstwie Gatlin. Co noc śni on o pewnej dziewczynie, która niespodziewanie wprowadza się do miejscowego "nawiedzonego domu" Ravenvood. Lena Duchannes, bo tak... więcej »
Niedawno w moje ręce przypadkowo wpadła powieść "Piękne Istoty" autorstwa Kami Garcia & Margaret Stohl. Opowiada ona historię dwojga nastolatków - Ethana i Leny. Od miesięcy w snach chłopaka pojawia się wciąż ta sama ... więcej »
Małe miasteczka mają w sobie wiele uroku. Brak w nich miejskiego zgiełku, spalin, zanieczyszczeń. W takich miejscach na co dzień obcuje się z przyrodą. Wyjrzysz przez okno – możesz odetchnąć czystym powietrzem. Idzies... więcej »
Wybaczcie ale muszę to przyznać KOCHAM TĄ KSIĄŻKĘ :P Czytałam ją z zapartym tchem ( z małymi przerwami, żeby jej za szybo nie skończyć). I choć w szkole czasem mnóstwo sprawdzianów i prac domowych ja nie mogłam prze... więcej »
Nie tak łatwo zapomina się niedokończone historie. Nie można całkowicie zapomnieć takich opowieści, gdyż cały czas gdzieś tam są, nie tylko kiedy zdejmujesz je pod postacią książki z półki, ale zawsze na granicy świad... więcej »
Zachęcona tajemniczą okładką i pochlebnymi opiniami postanowiłam zakupić ,,Piękne Istoty" i poznać kolejną historię z gatunku paranormalnego romansu. Skąd tylko marne 3 gwiazdki? Mianowicie zawiodłam się na tej książc... więcej »
Ethan Wate, bohater powieści, mieszka w Gatlin – małym, nudnym miasteczku w Południowej Karolinie. Jest nastolatkiem, który gra w kosza i umawia się z dziewczynami. Uwielbia czytać i marzy o podróżach po całym świecie... więcej »
Witajcie w Gatlin - mieście, w którym od lat nic się nie zmieniło. Mieście, w którym wszyscy się znają i wszystko o sobie wiedzą, a wielu mieszkańców ma obsesję na punkcie wojny secesyjnej. Wciąż ci sami ludzie, te sa... więcej »
Zaczęłam czytać tę książkę z powodu otrzymania nagrody z konkursu na portalu Nastek.pl . Dodatkowo film na podstawie "Istot" jest już od kilku dni wyświetlany w kinach, co, oczywiście, nie tylko mnie ostatecznie przek... więcej »
Do przeczytania tej książki zachęciły mnie dwie bardzo pochlebne recenzje, po przeczytaniu, których chyba każdy narobiłby sobie ochoty aby zapoznać się jak najszybciej z „Pięknymi istotami.” Dodać do tego zachwyt moje... więcej »
Ethan to nastolatek mieszkający w Gatlin, małym miasteczku w Karolinie Południowej. W Gatlin nie dzieje się praktycznie nic, każdy dzień jest przewidywalny do granic możliwości, a jakiekolwiek odstępstwa od rutyny ura... więcej »
Dodali do kolekcji
independent
weera
Roselle
Canis_Luna
rosamund
Anuszka
Violet
kapi
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!