Akademia mroku. Więzy krwi Gabriella Poole

Okładka Akademia mroku. Więzy krwi
autor:
Gabriella Poole
wydawnictwo:
MAK Verlag
data wydania:
16 sierpień 2011

Opis

“Cassie zadrżała. Jej głód znowu narastał, czuła to. Duch się przebudził i umierał z głodu”.

Akademia Darke’a to szkoła niepodobna do innych. Elitarna akademia co semestr przenosi się do nowego egzotycznego miasta, uczniowie są nieprawdopodobnie piękni, wyrafinowani i bogaci.

W tym semestrze tajemnicza elitarna akademia przeniosła się do Nowego Jorku, a Cassie Bell nie jest już niewinną nową dziewczyną. Teraz jest silna, zdeterminowana i ma własne sekrety. Cassie została w..prowadzona w świat Wybranych i usiłuje poradzić sobie z niesamowitymi mocami, niebezpiecznym romansem i wrogim duchem w swoim wnętrzu domagającym się pożywienia.

Kiedy powraca dawny wróg zdecydowany zemścić się, Cassie zostaje wystawiona na najcięższą próbę.

Czy zdoła uratować przyjaciół przez przerażającym losem, czy zniszczy ich ratując siebie?

Nieważne, gdzie przeniesie się akademia, śmierć zawsze za nią podąża…

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Słowa kluczowe

Autor: Gabriella Poole Tytuł: Więzy Krwi Seria: Akademia Mroku Ilość stron: 262 Wydawnictwo Gola “Cassie zadrżała. Jej głód znowu narastał, czuła to. Duch się przebudził i umierał z głodu”. Po przeczytaniu p... więcej »
Gabriella Poole to pseudonim pisarski pod, którym ukrywa się Gilian Philip. Urodziła się w Glasgow i do dnia dzisiejszego mieszka na terenie Szkocji, wraz z mężem i dwójką dzieci. Swoją pisarską przygodę rozpoczęła w ... więcej »
„Akademia mroku” – Więzy krwi to kontynuacja przygód Cessi Bell stypendystki, która trafia do Akademi Dark`a. Akademia w drugim semestrze przenosi się do Nowego Jorku. Cassi zostaje członkinią Wybranych, ale nie jes... więcej »
„Więzy krwi” to druga część serii „Akademia Mroku” autorstwa Gabrielli Poole. Pod pseudonimem „Gabriella Poole” ukrywa się Gillian Philip. Seria ma swoich fanów, ale również przeciwników. Było mi bardzo trudno więc z... więcej »
Czas na kolejną, drugą już część książek z serii "Akademia Mroku". Po przeczytaniu "Wybrańców losu" nie mogłam się powstrzymać, od razu sięgnęłam po "Więzy krwi". Przeczytanie pierwszej części zajęło mi trzy dni, z d... więcej »
Jak w poprzedniej recenzji napisałam, część pierwsza "Akademii mroku" nie powalała na kolana toteż od drugiego tomu "Więzy krwi" nie starałam się wymagać zbyt wiele. Jakie było moje zaskoczenie gdy pod koniec czytania... więcej »
Dodali do kolekcji
Micki
tala86
Hooney
Nancy
Black_Vampire
Betsy
MartaAnia
kuprelka
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!