Harry Potter i Insygnia Śmierci J. K. Rowling

Okładka Harry Potter i Insygnia Śmierci
autor:
J. K. Rowling
wydawnictwo:
MEDIA RODZINA
data wydania:
2010
ISBN:
9788372782809

Opis

Po śmierci Dumbledore`a Zakon Feniksa wzmaga swoją działalność, próbując przeciwstawić się coraz potężniejszym siłom śmierciożerców. Harry wraz z przyjaciółmi opuszcza Hogwart, by odnaleźć sposób na pokonanie Voldemorta. Wyprawa ta pełna niepewności i zwątpienia najeżona jest niebezpieczeństwami, a co gorsza nikt nie wie, czy zakończy się sukcesem i czy wszyscy dotrwają do jej końca. Dlaczego Dumbledore nie pozostawił Harry`emu czytelnych wskazówek? Czy przeszłość nieżyjącego dyrektora kryje jaki..eś niezwykłe tajemnice? Jaką rolę odegra Snape przy boku Voldemorta? Czy Harry`emu uda się dotrzeć do najważniejszych miejsc i faktów dotyczących jego rodziny? Siódmy tom przygód Harry`ego Pottera jest już ostatnią częścią cyklu i - jak spodziewają się czytelnicy - przynosi odpowiedzi na wszystkie istotne dla potteromaniaków pytania.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura młodzieżowa
  Fantastyka » Beletrystyka » Fantasy
  Literatura dla dzieci i młodzieży » Literatura » Literatura dla dzieci zagraniczna (7-13 lat)
  Ostatni tom bestsellerowego cyklu J.K. Rowling noszący w oryginale tytuł "Harry Potter and the Deathly Hallows" budził i wciąż budzi najwięcej emocji spośrod wydanych tomów. Nie tylko dzięki temu, że w owej części rozstrzygają się losy bohaterów i czarodziejskiej strony świata, ale też dlatego, ż... więcej »
  „Harry Potter i Insygnia Śmierci” jest zakończeniem 7-tomowego cyklu. Wg mnie dobrym zakończeniem. Pani Rowling się postarała i napisała książkę bardzo dobrą. Trup się kładzie gęsto, ale oczywiście z kulturą. Są zarówno epizody smutne jak i wesołe. Początkowo nawet z przewagą tych smutnych. Ale p... więcej »
  Genialna część HP - jak na wielki finał przystało, akcja odbija wreszcie w inną stronę, bohaterowie podrożują, wychodzą z Hogwartu i działają :D niesamowicie ujęta historia Rona i Hermiony, poszukiwania grobu w Dolinie Godryka, miałem dreszcze czytając te rozdziały. więcej »
  Dodali do kolekcji
  Werisa
  CzarnaWdowa
  mpaquerette
  Elyemel
  Cocophilia
  hotaru
  Karinn
  szumo
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!