Kolekcjoner kości Jeffery Deaver

Okładka Kolekcjoner kości
autor:
Jeffery Deaver
wydawnictwo:
Prószyński i s-ka
data wydania:
2008
ISBN:
9788374696906

Opis

W Nowym Jorku giną ludzie. Dopóki są to bezdomni, policja działa dosyć opieszale, gdy jednak ofiarą szaleńca padają tak zwani praworządni obywatele, wybucha panika. Morderca pozostaje nieuchwytny. W tej sytuacji może pomóc tylko jeden człowiek, Lincoln Rhyme - błyskotliwy kryminalistyk, znany czytelnikom z powieści ?Tańczący Trumniarz?. Sparaliżowany Rhyme wraz z detektyw Amelią Sachs podejmują śledztwo. Zabójca prowadzi z nimi swoistą grę, podrzucając informacje, które mają wskazać miejsce ukryc..ia następnej ofiary. Rozpoczyna się wyścig z czasem, a jego stawką jest ludzkie życie.?Kolekcjoner Kości? to pełna napięcia i grozy bestsellerowa powieść Jeffery'ego Deavera, na której oparto scenariusz znakomitego thrillera pod tym samym tytułem.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

„Weszli do ciemnej sutereny. Środkiem pomieszczenia biegła czarna gruba rura, do której przypiął ją kajdankami. Pochylił się, rozerwał jej bluzkę. Stanął za nią. Zatkało ją, gdy poczuła jego dłonie na ramieniu. Obmacywał łopatki..” Amelia Sachs, młoda policjantka, odbywając swój ostatni patr... więcej »
Kolekcjoner kości
Recenzent: laureina
Jeffery Deaver to amerykański autor znany z thrillerów psychologicznych. Kilka z jego dzieł zostało przeniesionych na ekran. W tym również "Kolekcjoner Kości". Mimo wielu możliwości to jeszcze nie oglądałam tego filmu. Może i lepiej bo przynajmniej zakończenie książki było dla mnie zaskoczeniem. ... więcej »
Jeffery Deaver to bardzo znany pisarz, którego książki mają wielu miłośników na całym świecie. "Kolekcjoner kości" to jedno z jego najbardziej znanych dzieł. Na jego podstawie kilkanaście lat temu powstał kultowy film z Angeliną Jolie i Danzelem Washingtonem. Dlatego myślę, że nazwę "Kolekcjoner ... więcej »
Kryminał trzymający w napięciu to dobra rzecz. A tego wielu z was nie muszę przedstawiać. Jeśli nie znacie książki na pewno znacie film. Najlepszy i wręcz legendarny kryminolog Lincoln Rhyme w Nowym Jorku łączy siły z policją i rozpoczynają walkę z czasem, a przede wszystkim z przestępcą - Kolekc... więcej »
Jeffery Deaver - amerykański pisarz, autor thrillerów psychologicznych. Światową sławę przyniósł mu wydany w 1997 roku Kolekcjoner kości. Powieść doczekała się ekranizacji, a w rolę głównych bohaterów wcielili się Denzel Washington i Angelina Jolie. Nowojorska policjantka, Amelia Sachs, podcza... więcej »
Dodali do kolekcji
wiedzma
Immora_Fray
katarinalukasiak
Lloret
banan
La_Loba
hayde
tortoise84
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!