Księga bez tytułu Anonim

Okładka Księga bez tytułu
autor:
Anonim
wydawnictwo:
ŚWIAT KSIĄŻKI
data wydania:
2009
ISBN:
9788324714506

Opis

?Ci, którzy przeczytają tę książkę, mogą nigdy więcej nie ujrzeć światła dziennego...? ? ostrzega autor w szalonej powieści sensacyjno-przygodowej, łączącej thriller, horror, czarną komedię i... bardzo soczysty język. W obskurnym barze w Santa Mondega spotykają się m.in.: dwaj mnisi, kobieta wybudzona ze śpiączki, para zakochanych, morderca przebrany za Presleya i super zabijaka Bourbon Kid. Wszyscy chcą zdobyć ?Oko Księżyca? ? magiczny kamień, który zniszczy świat, jeśli posiądzie go Władca Ciem..ności. Ale kto nim jest?! Mistrzowski pastisz powieści akcji, z drugim dnem dla wszystkich miłośników pop-kultury.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Brak tytułu, brak autora, brak jakichkolwiek informacji o książce - z taką wiedzą podszedłem do tematu. No, może trochę przesadziłem z zupełnym brakiem znajomości, bo coś musiałem o nim wiedzieć sięgając po ten tytuł, ale od momentu gdy wpadł on w moje ręce, do chwili, gdy faktycznie zająłem się ... więcej »
Tytuł : "Księga bez tytułu" Autor: Anonim Ilość stron : 445 Wydawnictwo: Świat Książki "Księga bez tytułu" autorstwa Anonima trafiła do mnie dzięki koleżance bo sama raczej bym jej nie kupiła. Zawsze myślałam że to jakaś dziwna książka będąca słabym thrillerem bądź horrorem. O losie ale... więcej »
Miasteczko Sanda Mondega gdzieś w Stanach Zjednoczonych. Zapomniana przez świat mieścina pełna ciemnych typów i różnych szumowin. Jest to też jedno z najbardziej niezwykłych miejsc na Ziemi. Co 5 lat w Santa Mondega dochodzi do całkowitego zaćmienia Słońca. I tylko tam… Sanchez jest barmanem ... więcej »
Dodali do kolekcji
fightgirl
zabierajsie
Carlotta
kultur-alnie
MerrikaTheWitch
dark_happy_turtle
el_Mago
sahanka
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!